خرید زندگی
وزیر جهاد كشاورزی:

قیمت مرغ به زودی كاهش پیدا می كند

قیمت مرغ به زودی كاهش پیدا می كند

وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از میادین میوه و تره بار استان تهران اظهار داشت: به زودی قیمت مرغ کاهش می یابد و به قیمت مناسب و مصوب می رسد، به نحوی که مردم احساس رضایت کنند.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در دو روز متوالی از ۴ میدان میوه و تره بار تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات رسانی این مراکز خدماتی خصوصاً در زمینه توزیع مستقیم گوشت مرغ بین شهروندان قرار گرفت.
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه در میادین میوه و تره بار تقریباً صفی برای دریافت گوشت مرغ وجود ندارد و این محصول در میادین در حال توزیع است، اظهار داشت: اتفاق خوبی که افتاده، این است که مرغ ورودی میادین میوه و تره بار، وارد یک بارانداز خاص شده و از آنجا به میادین تحویل و بین شهروندان توزیع می شود.
وی با اشاره به اینکه این اتفاق به روند توزیع گوشت مرغ در میادین میوه و تره بار بسیار کمک کرده است، اظهار نمود: علاوه بر توزیع گوشت مرغ در غرفه ها، ماشین هایی نیز در سطح میادین مستقر شده اند که دارای ترازو بوده و در امتداد حفظ سلامت مردم و جلوگیری از تشکیل صف خیلی کمک کرده است.
وزیر جهاد کشاورزی اشاره کرد: به زودی قیمت مرغ کاهش می یابد و به قیمت مناسب و مصوب می رسد، به نحوی که مردم احساس رضایت کنند.
سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار نیز در این دیدار با بیان اینکه هم اکنون بهره برداران میادین میوه و تره بار، سهمیه مرغ خودرا از میدان پیروزی تامین می کنند، اظهار داشت: فروشندگان فروشگاه های سطح شهر هم مرغ خودرا بوسیله اتحادیه شان از میدان بهمن تامین می کنند.
راد با تاکید بر اینکه در جهت پشتیبانی از مردم تا کنون در کنار دستگاه های مسؤول بوده ایم و از این به بعد نیز تا هر زمانی که به کمک ما نیاز باشد، در کنار این دوستان خواهیم بود، اشاره کرد: امروز میادین میوه و تره بار در سفره مردم تهران از نقش مؤثری برخوردار می باشند و این تأثیرگذاری در سبد اقتصادی خانواده ها، همچنان تداوم خواهد داشت.

1399/09/14
20:51:20
5.0 / 5
1073
تگهای خبر: خانواده , خدمات , سازمان , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
خرید زندگی