خرید زندگی
سردار رحیمی:

پلمب ۵ منزل محل توزیع مواد

پلمب ۵ منزل محل توزیع مواد

به گزارش خرید زندگی رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: در طرح ظفر، ۲ تن و ۱۶۲ كیلوگرم انواع مواد مخدر كشف و ۸۶۴ معتاد جمع آوری شد. همینطور ۱۹ خرده فروش كه در كار مزاحمت نوامیس و اوباشگری هم سابقه داشتند، دستگیر شدند.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه طرح «ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر» اظهار نمود: امروز در هشتمین مرحله از طرح ظفر با کار اطلاعاتی انجام شده، ۲۱۵ حکم برای ورود به مخفیگاه های قاچاقچیان و خرده فروشان از مقام قضائی، دریافت و به اجرا گذاشته شد و ۱۳۱۵ خرده فروش دستگیر شدند.
وی افزود: در این طرح ۶ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر منهدم شد و ۷۴ قاچاقچی عمده دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد: ۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در «هشتمین مرحله از طرح ظفر» توقیف و ۲۰۰ عدد انواع آلات مواد مخدر از قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر کشف شدند.
رحیمی ضمن اشاره به پلمب ۵ منزل که مرکز توزیع مواد مخدر بوده است، اظهار داشت: در این طرح ۲ تن و ۱۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر، کشف و ۸۶۴ معتاد جمع آوری و ۱۹ خرده فروش که در کار مزاحمت نوامیس و اوباشگری هم سابقه داشتند، دستگیر شدند.
سردار رحیمی در پاسخ به پرسشی در مورد اراذل و اوباش فروشنده مواد مخدر هم اظهار داشت: شدت برخورد با اوباش گرانی که در کنار فروش مواد مخدر اقدام به ایجاد مزاحمت برای نوامیس، ناامنی، درگیری و … می کنند در دستور کار قرار گرفته و در اجرای این طرح هم ۱۹ نفر از این اوباشگران دستگیر شدند.
رییس پلیس پایتخت در انتها همینطور به عرضه آماری از عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر از آغاز سالجاری تا کنون اطلاع داد و اظهار داشت: در این زمان ۳۶ باند مواد مخدر در تهران منهدم شده و بیشتر از ۱۹ تن و ۱۶۲ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد که افزایشی ۱۸ درصدی داشته است.


منبع:

1399/09/11
13:24:28
5.0 / 5
1153
تگهای خبر: پلیس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
خرید زندگی