خرید زندگی
سردار رحیمی:

كاهش 76 درصدی تردد شبانه در پایتخت

كاهش 76 درصدی تردد شبانه در پایتخت

به گزارش خرید زندگی رئیس پلیس پایتخت از كاهش ۷۶ درصدی تردد در شب اطلاع داد و اظهار داشت: شهروندان موارد تخلف را علاوه بر سامانه ۱۹۰ به شماره ۱۱۰ هم اعلام كنند.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی در حاشیه سی و نهمین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اجرای محدودیت های هوشمند کرونایی در سرتاسر کشور عنوان کرد: به غیر از پلیس، هیچ فرد یا نهادی نمی تواند خودرو ها را جریمه کند و به غیر از پلیس هم هیچکس نمی تواند آماری در این خصوص عرضه نماید.
سردار رحیمی اضافه کرد: در شب اول اجرای طرح مأموران ما بیشتر رفتارهای ارشادی داشتند و خودرویی را جریمه نکردند، البته انصافاً همکاری مردم در این طرح با پلیس خوب بوده است.
رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: بیشتر از ۹۵ درصد از اصناف در این طرح همکاری کرده اند و بعضی از اصناف که کار ضروری دارند برای لحظه ای به مغازه خود مراجعه نموده و مجدداً مغازه را می بندند.
وی اظهار داشت: بر مبنای اعلام پلیس راهور پایتخت، ترددها در شب از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد ۷۶ درصد کاهش داشته و در روزها هم بالغ بر ۳۰ تا ۵۰ درصد کاهش تردد داشته ایم.
رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: مردم اگر تخلفی را دیدند می توانند علاوه بر شماره ۱۹۰ که در ارتباط با وزارت بهداشت است، با سامانه ۱۱۰ هم تماس بگیرند و موارد تخلف را اعلام کنند.
وی خاطرنشان کرد: افراد برای مجوز تردد باید به فرمانداری ها رجوع کنند و مجوز را بگیرند اما اگر فردی مجوز گرفت و به اشتباه جریمه شد، می تواند به مراکز ده گانه اعتراضات پلیس راهور در پایتخت رجوع کند و جریمه او را پاک کنند.


منبع:

1399/09/04
15:26:46
5.0 / 5
1007
تگهای خبر: بهداشت , پلیس , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
خرید زندگی