خرید زندگی
سرهنگ رنجبر خبر داد

تردد روان در معابر پایتخت

تردد روان در معابر پایتخت

به گزارش خرید زندگی رئیس مركز فرماندهی و كنترل هوشمند ترافیك پلیس راهور تهران بزرگ، از كاهش ۵۰ درصدی ترددها در مقایسه با جمعه های گذشته اطلاع داد.سرهنگ مجید رنجبر در گفتگو با خبرنگار مهر، عنوان کرد: از آغاز امروز شاهد بارش نعمت الهی در پایتخت بودیم و خوشبختانه با وجود بارش باران، تردد در تمامی معابر پایتخت روان گزارش شده است و هیچ مشکلی نداشتیم.
وی اضافه کرد: در محدوده هایی که در جمعه های هفته قبل مانند محورهای منتهی به بهشت زهرا، بازار و مناطق مرکزی ترافیک داشتیم، امروز ترافیکی نداریم.
به گفته رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تردد در پایتخت در امروز نسبت به هفته قبل کاهش ۵۰ درصدی داشته است.
رنجبر به رانندگان سفارش کرد: با عنایت به شرایط جوی و بارش باران و لغزنده بودن معابر از افزایش سرعت در خیابان های خلوت پرهیز کنند و همینطور با عنایت به نوع رانندگی راننده از سرعت مطمئنه استفاده کنند تا بتوانند در بروز حادثه خودرو را کنترل کنند.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: با عنایت به وضعیت ترددها برای تایم ظهرو عصرگاهی پیشبینی می شود تردد همچنان روان باشد.
وی در انتها متذکر شد: اگر رانندگان مجبور شدند در حاشیه بزرگراه ها توقف کنند، با عنایت به شرایط بارانی و لغزندگی معابر و همینطور کاهش دید در پهلوگاه ها قرار بگیرند و از علایم نشانه ای مانند مثلث شبرنگ حتما استفاده کنند.

1399/08/23
18:34:28
5.0 / 5
1322
تگهای خبر: پلیس , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
خرید زندگی