خرید زندگی
سردار فدوی:

كاركنان بهشت زهرا(س) در بحران كرونا پیشگام بودند

كاركنان بهشت زهرا(س) در بحران كرونا پیشگام بودند

جانشین فرمانده كل سپاه از نزدیك در جریان روند خدمات رسانی و مدیریت بحران كرونا در حوزه كفن و دفن قرار گرفت و اظهار داشت: كاركنان سازمان بهشت زهرا(س) در بحران كرونا در كشور پیشگام بودند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س)، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه بعد از بازدید از سازمان بهشت زهرا (س) و اقدامات مدیریتی در بحران کرونا اظهار داشت: مدیریت بحران کرونا در تغسیل اموات کرونایی و کفن و دفن با کرامت متوفیان در ابتدا اقدامی خیلی سخت به نظر می رسید که با ایثار و از خودگذشتگی پرسنل خدوم سازمان بهشت زهرا (س) انجام شد و همین مساله بهشت زهرا (س) را به سازمانی پیشرو تبدیل کرد به نحوی که سایر آرامستان های کشور از سازمان بهشت زهرا (س) تبعیت و تأسی کردند. سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در دیدار با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی و مدیریت بحران کرونا در حوزه کفن و دفن قرار گرفت. جانشین فرمانده کل سپاه با مقدس خواندن خدمتی که پرسنل بهشت زهرا (س) به مردم عرضه می کنند، خاطرنشان کرد: خدمتی که پرسنل زحمت کش بهشت زهرا (س) به مردم عرضه می کنند، «واجب کفایی» است و این خدمات رسانی و جلب رضایت مردم در حکومت اسلامی بدون شک رضایت خداوند را به دنبال داشته و ثوابی بسیار دارد.

سردار علی فدوی با بیان این مطلب که سپاه در کنار کارکنان زحمتکش سازمان بهشت زهرا (س) است، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و همراهی در این شرایط سخت و بحرانی اظهار داشت: ما از آغاز این بحران برادرانه و مومنانه در کنار شما هستیم و به امید خداوند از این به بعد هم سپاه در کنار شما حضور دارد تا از این بحران به سلامت عبور نماییم.

1399/08/17
19:35:58
5.0 / 5
1268
تگهای خبر: آرام , خدمات , خدمت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خرید زندگی