خرید زندگی

بهره برداری از سامانه های هشداری سیل، زلزله و برف درتهران

بهره برداری از سامانه های هشداری سیل، زلزله و برف درتهران

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از بهره برداری طرح های توسعه سامانه اخطار سیل، زلزله و برف و یخبندان در تهران اطلاع داد.


رضا کرمی محمدی در گفتگو با ایسنا، با اشاره اقدامات صورت گرفته در مورد نصب سامانه های هشداری در رابطه با سیل، برف و زلزله در تهران اظهار داشت: با اقدامات انجام شده پروژه های در ارتباط با خرید، نصب و راه اندازی این سامانه ها در مورد سامانه های پیشبینی و اخطار سیل، یخبندان و زلزله انجام شد و بزودی به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: این پروژه ها شامل مدل سازی پیشبینی سیل و یخبندان، افتتاح چهار ایستگاه سنجش برف سنجی در شمال تهران و ۲۲ ایستگاه جدید شتاب نگار زلزله است.
کرمی محمدی با اشاره به اینکه مراسم رونمایی از این پروژه ها به صورت مجازی و با حضور مقامات و مسؤلان شهری و کشوری برگزار می شود، اظهار داشت: سال قبل هم ۱۰ ایستگاه باران سنج در حوضه های شمال تهران به بهره برداری رسید و این روند همچنان در تهران ادامه خواهد داشت.
به قول رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، با بهره برداری از سامانه های جدید می توان نسبت به انجام برنامه ریزی دقیق تر در حوزه در ارتباط با پیشگیری و مقابله با خسارت های اقتصادی و اجتماعی زلزله، سیل و یخبندان اقدام نمود.
منبع:

1399/08/16
12:01:41
5.0 / 5
940
تگهای خبر: اجتماعی , سازمان , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی