خرید زندگی

اولین جشنواره رباتیك و زیباسازی شهری در پایتخت

اولین جشنواره رباتیك و زیباسازی شهری در پایتخت

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام نمود كه اولین جشنواره رباتیك و زیباسازی را با عنوان «Tehran TEBO» برگزار می نماید.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، فرزاد طالبی با بیان این خبر اظهار داشت: با عنایت به اهمیت پیشبرد اهداف آموزشی در علوم نوین و همینطور استفاده از خلاقیت دانش آموزان و دانشجویان در زمینه های گوناگون علمی؛ با همکاری مرکز پژوهشگران جوان و گروه آموزشی سیگما این جشنواره برگزار می گردد.
طالبی با اشاره به هدف برگزاری این جشنواره، افزود: هدف اصلی برگزاری این جشنواره استفاده از پنج طرح برتر دانش آموزان در سطح شهر تهران و همینطور پشتیبانی از ایده های نوآورانه دیگر دانش آموزان توسط این سازمان است.
به قول طالبی، اشاعه فرهنگ زیبا شناسی و ارتقای کیفیت محیط زیست شهری در جهت هویت ایرانی-اسلامی، بازسازی چشم اندازهای عمومی، نقاط عطف بصری و نشانه های شهری، ایجاد تناسب، امنیت و آرامش روانی، هماهنگی بین عناصر مختلف شهری و درنهایت ارج نهادن به زندگی و ارزشهای تمدن اسلامی ایرانی از دیگر اهداف این جشنواره است.
وی با اشاره به اینکه طبق مصوبه شورای سیاستگزاری جشنواره به ۱۰ نفر منتخب این مسابقات جوایز نقدی اهدا می شود، افزود: برخی از نفرات منتخب این جشنواره، امکان حضور در دوره های تخصصی مسابقات جهانی رباتیک سال آینده را دارند و از بین آنها، افرادی جهت شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ رباتیک، انتخاب می شوند.
بنا براعلام روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی مهلت ثبت نام در این جشنواره را از ۱۳ آبان تا ۱۶ آذر اعلام نمود و اظهار داشت: افراد علاقه مند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به نشانی اینترنتی tehrantebo.ir رجوع کنند.
منبع:

1399/08/13
12:52:23
5.0 / 5
1272
تگهای خبر: آرام , آموزش , امنیت , اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
خرید زندگی