خرید زندگی

اقدامات قابل قبول پیش گیری از كرونا در گرمخانه ها و مركز كودكان كار منطقه 5

اقدامات قابل قبول پیش گیری از كرونا در گرمخانه ها و مركز كودكان كار منطقه 5

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بازدید از مجمتع مهارت آموزی و كارآفرینی ˮ بهاران ˮ منطقه 5، مركز كودكان كار و خیابان تحت مدیریت سازمان بهزیستی منطقه5، مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی تهران وگرمخانه ویژه آقایان منطقه 9، اقدامات صورت گرفته درباب پیشگیری و كنترل شیوع ویروس كرونا را قابل قبول دانسته و سفارش های لازم را جهت ارتقاء خدمات شایسته به مددجویان ارائه نمود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با همراهی سیدمالک حسینی، سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و بعضی از معاونین و مدیران این سازمان از مجمتع مهارت آموزی و کارآفرینی" بهاران " منطقه ۵، مرکز کودکان کار و خیابان تحت مدیریت سازمان بهزیستی منطقه۵، مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی تهران وگرمخانه ویژه آقایان منطقه ۹ بازدید داشتند و از نزدیک در جریان کارهای این مراکز قرار گرفتند.

جوادی یگانه بعد از ارائه گزارش از طرف مسئولان گرمخانه، بهاران و مدیران سازمان، ضمن قدردانی از زحمات سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی و همین طور اقدامات صورت گرفته درباب پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا را قابل قبول دانسته و سفارش های لازم را جهت ارتقاء خدمات شایسته به مددجویان ارائه کرد.
گفتنی است گروه هدف مراکز بهاران افراد بهبود یافته از اعتیاد در محدوده سنی ۱۹ تا ۵۵ سال و با رویکرد بازگشت آنها به جامعه هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، محمدرضا جوادی یگانه در جریان این بازدید به گفت و گو با برخی از مددجویان حاضر در این مراکز پرداخته و در جریان روند ارائه خدمات و مشکلات آنها قرار گرفت.1399/08/02
21:24:37
5.0 / 5
1568
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خرید زندگی