خرید زندگی
رئیس دادگستری شهرستان ری :

تلاش سازمان بهشت زهرا(س) در بحران كرونا جهادی عظیم است

تلاش سازمان بهشت زهرا(س) در بحران كرونا جهادی عظیم است

به گزارش خرید زندگی رسول جلالی رئیس دادگستری شهرستان ری، غلامرضا نوفرستی دادستان شهرستان ری به همراه سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از بخش های مختلف مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) بازدید كردند و از نزدیك در جریان روند خدمات رسانی به شهروندان بخصوص در بحران كرونا قرار گرفتند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، رسول جلالی رئیس دادگستری شهرستان ری ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا، اظهار داشت: به راستی کار در بهشت زهرا(س) بخصوص در شرایط بحران، کاری سخت و طاقت فرسا است و زحمات پرسنل بهشت زهرا(س) و در راس آن مدیرعامل این سازمان در بحران کرونا به شکلی جهاد عظیم است.

رئیس دادگستری شهرستان ری اضافه کرد: از نکات قابل توجه در بهشت زهرا(س) این است که با عنایت به حجم زیاد رجوع کننده و ارباب رجوع در طول روز پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت می شود و خدمات مناسب در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به شهروندان عرضه می گردد.
جلالی رئیس دادگستری شهرستان ری، در مورد فعالیت ۹ ماهه بهشت زهرا(س) در بحران کرونا خاطرنشان کرد: اقدامات بهشت زهرا(س) از نخستین روزهای این بحران شروع شده و همچنان با تلاش و زحمات عزیزانی که با جان و دل به شهروندانی که به علت کرونا حتی خانواده خودشان از متوفیان دوری می کنند، به بهترین نحو ممکن خدمات رسانی انجام می دهند.
در ادامه غلامرضا نوفرستی دادستان شهرستان در مورد خدمات سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا اظهار داشت: یکی از مراکزی که در بحران کرونا زحمات و فعالیتش افزایش داشته سازمان بهشت زهرا(س) است و ما وظیفه خود دانستیم که برای تشکر و قدردانی از این عزیزان بخصوص مدیرعامل این سازمان در بهشت زهرا(س) حاضر شویم و رو در رو با همکاران و تلاشگران خاموش در عرصه خدمات رسانی به مردم در این بحران دیدار نماییم و به آنان خداقوت بگوییم.

دادستان شهر ری اضافه کرد: با بازدیدی که از قسمت های مختلف مجتمع عروجیان انجام شد و همینطور بنا به گزارش مدیران ارشد ستاد کرونای استان تهران رعایت دستروالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در بهشت زهرا(س) در بالاترین سطح قرار دارد و تعداد دفعات غربالگری و اهمیت دادن به شرایط کاری پرسنل از دیگر افتخارات این سازمان است که مدیریت عالمانه و با برنامه سازمان بهشت زهرا(س) آنرا محقق کرده است.

وی ادامه داد: مدیریت بهشت زهرا(س) در بحران کرونا و تکریم خانواده های داغدار نقطه قوت نظام اسلامی است و بایستی الگوی سایر دستگاهها باشد.

در ادامه نوفرستی دادستان شهرستان ری با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده در بهشت زهرا(س) سبب افتخار و عزت کشور عزیزمان است اظهار داشت: من بعد از بازدید از بهشت زهرا(س) و دریافت گزارش عملکرد این سازمان در بحران کرونا پیشنهاد دادم تا این موارد رسانه ای شود و مردم در جریان حماسه ای که توسط این پرسنل شریف و زحمتکش انجام شده است، قرار گیرند.

وی ادامه داد: اینکه در حکومت اسلامی و شیعه سازمان بهشت زهرا(س) در این بحران بی سابقه به یاری و کمک سایر ادیان الهی می شتابد و درگذشتگان بر اثر بیماری کرونا را با درخواست خودشان رتق و فتق می کند از افتخارات و سربلندی نظام اسلامی و ما شیعیان است و دنیا باید این را بداند.

دادستان شهرستان ری در مورد نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان ری و تمهیدات دادستانی برای این امر اظهار داشت: رصد حقوق عامه از وظایف دادستانی است و ما به صورت مستمر با نامه نگاری به ادارات بهداشت شهرستان تمامی دستورالعمل های صادره از ستاد ملی کرونا را رصد می نماییم و بر اجرای آن نظارت دقیق داریم که سازمان بهشت زهرا(س) همچون دستگاههایی است که به بهترین شکل ممکن دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی را اجرا می کند.

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) گزارش جامعی در مورد اقدات صورت گرفته و برنامه های مدیریتی سازمان بهشت زهرا(س) بخصوص در بحران کرونا عرضه کرد.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و صیانت از جان شهروندان و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) از برنامه های اصلی و راهبردی ما در بحران کرونا بوده و کارکنان بهشت زهرا(س) از آغاز این بحران درکنار شهروندان و رجوع کنندگان داغدار بوده وبدون وقفه و با ایثارگری به خدمات رسانی می پردازند و این بحران همچنان ادامه دارد.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، رسول جلالی رئیس دادگستری شهرستان ری، غلامرضا نوفرستی دادستان شهرستان ری به همراه سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از بخش های مختلف مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س)، سالن های تطهیر، اورژانس عروجیان و سالن های انتظار و اقامه نماز میت بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به شهروندان بخصوص در بحران کرونا قرار گرفتند و با حضور در جمع تطهیرکنندگان از آنان تقدیر کردند.1399/07/16
14:12:59
5.0 / 5
1249
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی