خرید زندگی
مدیر عامل شركت شهر سالم تشریح كرد

از ابتلای 2000 كارمند شهرداری به كرونا تا عدم دسترسی به واكسن آنفلوآنزا

از ابتلای 2000 كارمند شهرداری به كرونا تا عدم دسترسی به واكسن آنفلوآنزا

به گزارش خرید زندگی مدیر عامل شركت شهر سالم اظهار داشت: علیرغم ابتلای حدود ۲۰۰۰ كارمند شهرداری به ویروس كرونا، هنوز یك واكسن آنفلوآنزا هم به شهرداری تعلق نگرفته است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حمید چوبینه اظهار داشت: به هر حال همه ما اوضاع انتشار کرونا را در تهران می بینیم. وضعیت خوب نیست و باید اقداماتی در جهت کاهش این ویروس انجام دهیم. البته باید مردم هم توجه کرده و نکات بهداشتی را رعایت نمایند و شهروندان به سلامت خود بها داده و اقدامات پیشگیرانه صورت گیرد تا کمتر درگیر این بیماری شوند.

وی با تاکید بر این مورد که نزدیک به ۲۰۰۰ نفر از کارمندان شهرداری تهران به کرونا مبتلا شده اند، اظهار داشت: آمار دقیق فوتی ها را نداریم.

به قول چوبینه، پنج درمانگاه شبانه روزی شرکت شهر سالم شهرداری تهران در حالت آماده باش است و همینطور پنج پایگاه اورژانس هم آماده باش هستند.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، چوبینه ضمن گلایه از وزارت بهداشت به خاطر عدم تخصیص واکسن آنفلوآنزا به کارکنان شرکت شهر سالم، بازنشستگان شهرداری، پرسنل بهشت زهرا(س) و پسماند و بیماران سالمند و شرایط خاص، اظهار داشت: هیچ سهمیه ای به همکاران ما که مدام با این ویروس در ارتباط هستند، تخصیص داده نشده است و همکاران بهشت زهرا(س) و پسماند هم هنوز واکسن را دریافت نکرده اند و یک سهمیه هم تا این لحظه به ما نداده اند، این در شرایطی است که ما پابه پای سایر کادر درمان از روز اول انتشار کرونا در حال خدمت رسانی در درمانگاه ها، بهشت زهرا(س) و جمع آوری پسماند بوده ایم و در این حوزه از وزارت بهداشت گله داریم.
منبع:

1399/07/15
23:13:47
5.0 / 5
1440
تگهای خبر: بهداشت , خدمت , سلامت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی