خرید زندگی

ایمن سازی ۸۵ گود بااختصاص ۱۵ میلیارد تومان

ایمن سازی ۸۵ گود بااختصاص ۱۵ میلیارد تومان

شهردار منطقه یك اعلام نمود كه ایمن سازی گودهای پرخطر در شمال تهران با اختصاص 15 میلیارد تومان از طرف شورای اسلامی شهر تهران به منطقه یك، سرعت می گیرد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سید حمید موسوی با تاکید بر لزوم تسریع اقدامات اجرایی در زمینه گودهای پر خطر گفت: اولویت اقدامات اجرایی در زمینه گودهای پرخطر در شمال تهران، بر گودهای پرخطر رها شده و گودهایی است که با هر عمقی در مجاورت محل تجمع شهروندان و سکونت گاه ها قرار دارند.
وی ادامه داد: کلیه معاونین و شهرداران نواحی و روسای ادارات مرتبط موظفند به شکلی برنامه ریزی و عمل کنند تا به سرعت گودهای پر خطر شمال تهران، در وضعیت قابل قبول و مناسبی قرار بگیرند و گودهای فعال نیز تحت نظارت دقیق مدیریت شهری به فعالیت خود ادامه دهند.
بنا براعلام روابط عمومی شهرداری منطقه یک، موسوی با بیان این که ۸۵ گود در منطقه یک شناسایی شده اظهار داشت: ۱۹ گود پرخطر، ۲۰ گود کم خطر رها شده و ۴۶ گود فعال که مشکل ایمنی ندارند در منطقه شناسایی شده و با اعتباری که برای نخستین بار منطقه یک از شورای شهر به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان دریافت کرده تا آخر سال تلاش می نماییم با انجام اولویت بندی و ملاحظاتی که دراین زمینه وجود دارد و بهره مندی از مشارکت های مردمی، اقدامات موثری را رقم بزنیم.1399/07/07
23:46:55
5.0 / 5
1295
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خرید زندگی