خرید زندگی
شهردار منطقه ۵ خبر داد

تعریض باند شمال به جنوب و یك دوربرگردان در بزرگراه شهید ستاری

تعریض باند شمال به جنوب و یك دوربرگردان در بزرگراه شهید ستاری

برای كاهش ترافیك بزرگراه شهید ستاری در قسمت شمال به غرب شهید فهمیده مقرر است پلی ایجاد و تعریض باند شمال به جنوب و یك دوربرگردان در لوپ شمال به شرق شهید ستاری تقاطع شهید فهمیده صورت گیرد كه البته با وجود اینكه طراحی این كار انجام شده اما هنوز اعتباری برای این طرح برای امسال در نظر گرفته نشده است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، فریدون حیدری، شهردار منطقه ۵ درباره مجتمع بنیاد مسکن بالاتر از شهرک اکباتان اظهار داشت: در دوره پیشین مدیریت شهری، در قبال ساخت پروژه های مترو توسط یکی از شرکت های وابسته به بنیاد مسکن، دو قطعه زمین و مجوز ساخت در شمال به جنوب ستاری، نبش شهید فهمیده به این نهاد داده شد که سمت شرق آنرا ساختند.
وی با اعلان اینکه برای ضلع غرب در گذشته پروانه صادر شده ولی به سبب اختلافاتی که با شرکت مترو دارد هنوز کاری انجام نشده است، اضافه کرد: ضلع شرق کاملا مسکونی است که البته کمترین سهم خدماتی در آن دیده شده است. در ضلع غرب بحث تجاری داشتند که فعلا بلا تکلیف مانده و شهرداری منطقه از آنها خواسته که خدماتی که در ضلع شرق داده نشده، در غرب ایجاد شود.
شهردار منطقه ۵ درباره ترافیکی که ساخت این مجتمع به این محدوده اضافه می کند، اظهار داشت: برای ترافیک آن طرحی داریم که به وسیله آن در قسمت شمال به غرب شهید فهمیده مقرر است پلی ایجاد و تعریض باند شمال به جنوب و یک دوربرگردان در لوپ شمال به شرق شهید ستاری تقاطع شهید فهمیده صورت گیرد که البته با وجود اینکه طراحی این کار انجام شده اما هنوز اعتباری برای این طرح برای امسال در نظر گرفته نشده است.
طبق گزارش سایت شهر، یکی از اعضای شورای شهر مدتی پیش اظهار داشته بود: بزرگراه شهید ستاری بواسطه کوروش ترافیک سنگینی دارد و هم اکنون عملا بالاتر از شهرک اکباتان، بنیاد مسکن مجتمع وسیعی را ساخته است که اگر در آن منطقه هم مردم ساکن شوند ترافیک بزگراه شهید ستاری به اهالی هم اجازه تردد نخواهد داد.1399/07/04
20:31:43
5.0 / 5
1345
تگهای خبر: خدمات , ساخت , سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی