خرید زندگی

جزئیات دیدار معاون شهردار با اعضای مجمع نمایندگان تهران

جزئیات دیدار معاون شهردار با اعضای مجمع نمایندگان تهران

معاون شهردار تهران جزئیاتی از جلسه اش با اعضای مجمع نمایندگان تهران را تشریح نمود و اظهار داشت: با دوستانی كه از شهرداری و شورا به مجلس رفته اند ارتباط خوب و مستمری داریم.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی درباب دیدار خود با اعضای مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: مجمع نمایندگان تهران جلسه ای داشتند که فرماندار شهر ری هم در آن دیدار حضور داشتند.
وی افزود: دو یا سه موضوع مهم در این نشست عنوان شد نظیر ورودی باقرشهر و پل کهریزک و زیرگذری که در باقرشهر در حال اجرای آن هستم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اشاره کرد: توضیحاتی ارائه شد و از نظر اعتبارات و بودجه مورد نیاز و میزان پیشرفت کار، موضوعات به سمع و نظر اعضای مجمع رسید.
صفا صبوری دیلمی اظهار داشت: همانطور که می دانید ما وعده داده بودیم که زیرگذر باقرشهر را تا اختتام دی ماه بسازیم و به بهره برداری برسد که در این نشست هم تاکید کردیم که این وعده محقق خواهد شد.
وی ادامه داد: یک تقاطع غیرهم سطحی هم در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب وجود دارد که قرار بود باتوجه به مشارکتی اجرا شدن ادامه ساخت پروژه شهر آفتاب، این تقاطع هم مشارکتی ساخته شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: نمایندگان مجلس نظرشان این بود که این پروژه از مشارکتی بودن بیرون رود و شهرداری خودش پول بگذارد و آنرا اجرا نماید.
صفا صبوری دیلمی اضافه کرد: ما هم قول دادیم که در آذر ماه و در فصل بودجه ریزی برای اختصاص بودجه برای ساخت این پروژه غیرهم سطح در سال 1400 درخواست بودجه نماییم.
وی افزود: دوستان و نمایندگان گفتند که این امکان وجود دارد که با یک دسترسی موقت بتوانند فعلا مشکل شهروندان در این منطقه را برطرف کنند که ما هم وعده دادیم که با همکاری فرمانداری شهر ری بررسی لازم برای ایجاد این دسترسی موقت را انجام دهیم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: البته گاهی این ایجاد دسترسی ها با اجرای پروژه اصلی مغایرت و تداخلاتی دارد که باید این بررسی ها به دقت انجام بگیرد.
صبوری دیلمی اظهار داشت: اگر بررسی ها موفق باشد و معارضی در راه اجرای پروژه وجود نداشته باشد و بتوان ایمنی مردم منطقه و استفاده کنندگان را فراهم نمود حتما کار اجرایی آن شروع می شود.
وی ادامه داد: این دسترسی از نقطه ای ایجاد می شود که خروجی اتوبان خلیج فارس است و از این جهت موضوع ایمنی این دسترسی از هر لحاظ اهمیت بیشتری خواهد داشت.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: توضیحاتی در ارتباط با پروژه های در حال اجرای تهران و همین طور کارهای صورت گرفته در سال های 97 تا 99 هم به اطلاع نمایندگان رسید.
صبوری دیلمی اشاره کرد: من فکر می کنم این جلسات باید بطور مستمر اجرا شود برای اینکه هم اعضای مجمع نمایندگان از اقدامات انجام شده باخبر می شوند و هم کارها به سرعت پیش می رود.
وی ادامه داد: در این نشست من از جانب شهرداری به همراه یک تیم حضور داشتم البته صحبت هایی هم درباب نحوه دفن پسماند شهر تهران عنوان شد که قرار شد جلسه ای هم با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران اجرا شود.
صبوری دیلمی درباب نگاه اعضای مجمع نمایندگان به اقدامات شهرداری و گره گشایی از مشکلات شهرداری تهران هم اظهار داشت: موضوعات شهرداری از جنس موضوعات اجرائیست و معتقدیم که سیستم شهرداری مثل دو میدانی می ماند و باید در هر دوره کاری صورت گیرد و بعدی ها بیایند و ادامه کار را اجرا کنند.
معاون شهردار تهران اظهار داشت: ما ارتباط خوبی با دوستانی که قبل از این در شهرداری و شورای شهر فعال بوده اند و امروز به مجلس رفته اند داشته ایم و بارها با یکدیگر جلسات مشترکی برگزار کرده ایم.
بنا براعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی ادامه داد: نگاه این عزیزان همیشه مثبت بوده است و ارتباط مستمری داشته ایم و آنها هم نگاهشان کمک به حل مشکلات شهری بوده است.

منبع:

1399/06/29
15:05:29
5.0 / 5
1493
تگهای خبر: خدمات , ساخت , شهرداری , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی