خرید زندگی

برگزاری متفاوت نمایشگاه عطر سیب در نقاط مختلف پایتخت

برگزاری متفاوت نمایشگاه عطر سیب در نقاط مختلف پایتخت

مدیركل فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری نمایشگاه عطر سیب با سبك و سیاق جدید در هشت نقطه پایتخت آگاهی داد.محسن فتاحی در گفت و گو با ایسنا، در مورد تغییر رویکرد در برگزاری نمایشگاه عطر سیب امسال که معمولا سال های قبل در دهه اول محرم برگزار می شد، اظهار داشت: نمایشگاه عطر سیب در گذشته قبل از آغاز ماه محرم در امتداد ارتقای آمادگی هیات های عزاداری برای مراسمات برگزار می شد که در آن اقلام گوناگون با تخفیف در اختیار هیات ها قرار می گرفت.

وی با بیان این که امسال باتوجه به شرایط کرونا که امکان برگزاری نمایشگاه و... نبود تصمیم به تغییر رویکرد در مورد برگزاری نمایشگاه عطر سیب کردیم، اضافه کرد: برهمین اساس تصمیم گرفتیم بجای برگزاری یک نمایشگاه متمرکز، چند راسته و گذر عطر سیب در هشت نقطه شهر برپا نماییم که برهمین اساس با رعایت پروتکل های بهداشتی، فضا و سازه ای طراحی شده که برگرفته از خیمه ها و موکب است که برای اقامه ی عزا برپا می شود که در آن چندین دیوارنگاره طراحی شده است و در هر دیوارنگاره آثاری از هنرمندان نسل های مختلف درچندین رشته، با طراحی های متفاوت و جذاب به نمایش درآمده است.

فتاحی با تاکید بر این که در این راسته ها نوحه قدیمی، کتب عاشورایی و... به صورت رایگان در معرض استفاده شهروندان قرار خواهد گرفت، اضافه کرد: همین طور دو آلبوم "عزیزم حسین" با نوای مداح دوده "حسین پویانفر" و "کوی طبیب" با صدای "حاج صادق آهنگران" نیز که توسط اداره کل فرهنگی سفارش داده شده نیز در این نمایشگاه عرضه می شود.

وی با بیان این که عطر سیب امسال به سبب شرایط خاص کرونایی تبلیغی _ ترویجی است، افزود: این نمایشگاه با همکاری مناطق در بازارچه سنتی ستارخان، پارک ملت، فضای شهری میدان هفت تیر، چهارراه ولیعصر، میدان هفت حوض، دریاچه چیتگر، بوستان قائم و بازار تهران برگزار شده است.
1399/06/17
12:33:58
5.0 / 5
1957
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
خرید زندگی