خرید زندگی
جوادی یگانه اعلام كرد:

اجرای طرح مدرسه دوستدار شهر با همكاری آموزش و پرورش

اجرای طرح مدرسه دوستدار شهر با همكاری آموزش و پرورش

به گزارش خرید زندگی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اجرای طرح مدرسه ˮدوستدار شهرˮ با همكاری آموزش و پرورش اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محمدرضا جوادی یگانه بامداد امروز در جلسه هماهنگی و نظارت بر ترافیک سطح شهر تهران در روز شروع سال تحصیلی جدید با اعلان اینکه امید است دانش آموزان در این سال تحصیلی علاوه بر علم آموزی، مهارت نیز آموزش ببینند، اظهار داشت: در برنامه شروع سال تحصیلی علاوه بر ضدعفونی کردن مدارس، خط کشی برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توزیع ماسک، رنگ آمیزی و باز پیرایی مدارس را نیز انجام دادیم.
وی با اشاره به برگزاری مدرسه تابستانی اظهار داشت: در تابستان نیز یک مدرسه آموزشی داشتیم که خوشبختانه یک میلیون نفر از آن بازدید کردند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه شهرداری با اداره کل آموزش و پرورش برنامه های متنوعی را دنبال می کند اما در نظر داریم در چارچوب طرح «مدرسه دوستدار شهر» مدارس را با اهداف شهرداری همراه نماییم.
وی با اعلان اینکه امسال با هماهنگی های انجام شده شهردار تهران زنگ شروع به کار مدرسه مکتب الزهرا در منطقه ۱۴ را به صدا در می آورد، اظهار داشت: این مدرسه یکی از پرجمعیت ترین مدارس منطقه است که با رعایت پروتکل های آموزشی سال تحصیلی را آغاز خواهدنمود.
منبع:

1399/06/15
23:00:29
5.0 / 5
1607
تگهای خبر: آموزش , اجتماعی , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
خرید زندگی