خرید زندگی
استاندار تهران خبر داد

بهره برداری از 107 پروژه هفته دولت در شهرستان شهریار

بهره برداری از 107 پروژه هفته دولت در شهرستان شهریار

خرید زندگی: همزمان با هفته دولت 107 پروژه شهرستان شهریار با اعتبار 440 میلیارد تومان با حضور استاندار تهران، وزیر ورزش و جوانان، فرماندار شهریار و تعدادی از مسئولین لشكری و كشوری به بهره برداری رسید.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در آیین بهره برداری از پروژه های شهرستان شهریار همزمان با هفته دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پنجمین روز از هفته دولت باید یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گرامی بداریم همزمان با این ایام در شهرستان شهریار حضور پیدا کردیم و به حمدالله پروژه های خوبی به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: در سطح شهرستان شهریار ۱۰۷ پروژه با اعتبار ۴۴۰ میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری رسید که همچون آنها پروژه استادیوم ۵۰۰۰ نفری در وحیدیه شهریار بود که با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید و همزمان کلنگ استخر دوقولو ویژه بانوان و آقایان در کنار همین پروژه بر زمین زده شد.
وی افزود: در باغستان شهریار نیز سالن ورزشی با بهره بردن از استانداردهای روز به بهره برداری رسید؛ همین طور مجتمع تجاری-اداری در اندیشه با استانداردهای روز و با لحاظ استانداردهای ایمنی و فنی با هدف ارائه خدمات بهتر به شهروندان این محدوده به بهره برداری رسید. در سطح شهرستان شهریار پروژه های دیگری نیز در دست اقدام است که هریک بین ۲۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.
وی اشاره کرد: در آینده نزدیک چهار پروژه شاخص اتصال شهرستان شهریار به شبکه آب آشامیدنی سطحی، واگذاری زمین های شهرک صنعتی شهریار همزمان با تکمیل زیرساخت ها بعنوان یکی از مطالبات ویژه شهروندان شهریار، شرکت لبنی پالایش شیر و شرکت تولید کره در این شهرستان افتتاح خواهند شد تا شاهد خدمت رسانی بهتر در سطح این شهرستان باشیم.
استاندار تهران در پاسخ به سوالی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی توسط هیات های مذهبی در روزهای سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: تا امروز باتوجه به نظارتی که اعمال می شود مردم و متولیان هیات های مذهبی خوب رعایت کرده اند و ۸۶ درصد پروتکل ها رعایت شده است و امیدواریم این روند رعایت پروتکل های بهداشتی برای ایام سوگواری و در ایام آینده ادامه پیدا کند تا علاوه بر بهره مندی از این ایام سلامت شهروندان نیز حفظ شود.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، در ادامه این مراسم طاهری فرماندار شهرستان شهریار نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود ظرفیت های بسیار در سطح این شهرستان اظهار داشت: همزمان با هفته دولت ۱۰۷ پروژه با اعتبار ۴۴۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید و به فاصله اندکی ۴ پروژه شاخص دیگر در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد که هریک از مطالبات گذشته شهروندان این شهرستان و گام موثری در جهت توسعه و رفع مشکلات این محدوده و مردم ان خواهد بود.
وی ادامه داد: امیدواریم این پروژه ها با حضور رئیس جمهور در شهرستان شهریار به بهره برداری برسد. بیمارستان امام خمینی (ره) یکی دیگر از پروژه هایی است که در سطح شهرستان در حال پیگیری است پروژه ای که ۲۹ سال پیش کلنگ آن به زمین زده شد و در ابتدای دولت با ۱۵ درصد پیشرفت تحویل گرفته شد. این پروژه بعد از درنوردیدن پیشرفت ۳۳ درصدی در سال ۹۸ به متولی اصلی آن یعنی دانشگاه علوم پزشکی تحویل گردید و امروز پیشرفت فیزیکی ۸۶ درصدی را پشت سر گذاشته و امیدواریم تا آخر سال جاری به بهره برداری برسد.
طاهری اشاره کرد: این بیمارستان ۳۱۳ تخت خوابی به سبب اینکه سال ها در دست متولی اصلی آن یعنی دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت نبود با تاخیر در ساخت روبه رو شده بود اما با پیگیری فرمانداری شهریار و واگذاری پروژه به متولی اصلی آن هم اکنون پیشرفت خوبی را پشت سر گذاشته است.
منبع:

1399/06/06
13:28:43
5.0 / 5
1507
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
خرید زندگی