خرید زندگی
معاون استاندار تهران تاكید كرد

عزل و نصب مدیران دستگاه های اجرایی استان تهران با نظر استاندار

عزل و نصب مدیران دستگاه های اجرایی استان تهران با نظر استاندار

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران اظهار داشت: عزل و نصب های مدیران دستگاه های اجرایی حتما باید با نظر استاندار تهران صورت گیرد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، غلامرضا عباس پاشا در جلسه شورای اداری استان تهران اظهار داشت: تقارن ماه محرم و ایام عزاداری سرور شهیدان با هفته دولت فرصت مغتنمی برای بازخوانی و تاسی به فرهنگ عاشورا و تقویت روحیه مقاومت در مدیران است.

وی افزود: استان تهران اولین استانی است که در برش استانی از وزیر اقتصاد و دارایی توانست مجوز فروش اموال مازاد را دریافت کند؛ چونکه فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی در استان تهران مطالبه استانداری است و درآمد فروش این اموال باید صرف بودجه های عمرانی و جاری همان دستگاه ها شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران عنوان کرد: مکانیسم مشخصی برای شناسایی اموال مازاد دستگاه های اجرایی استان وجود دارد و تمامی این اموال شناسایی و احصا می شوند.

عباس پاشا با اعلان اینکه عزل و نصب های مدیران دستگاه های اجرایی حتما باید با نظر استاندار تهران صورت گیرد، اظهار داشت: امروزه توسعه زیرساخت های الکترونیک نیاز اساسی دستگاه های اجرایی و مطالبه جدی شهروندان استان است و مدیران دستگاه ها باید به این امر اهتمام جدی داشته باشند.1399/06/05
13:05:03
5.0 / 5
1897
تگهای خبر: اموال , دولت , ساخت , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
خرید زندگی