خرید زندگی

نصب ۵ دستگاه خوددریافت پسماند خشك درمیادین میوه و تره بار

نصب ۵ دستگاه خوددریافت پسماند خشك درمیادین میوه و تره بار

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اظهار داشت: تا آخر هفته ۵ دستگاه خوددریافت پسماند خشك در میادین میوه و تره بار نصب خواهد شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور با بیان این خبر اظهار داشت: با هدف کاهش تولید پسماند، تفکیک پسماند از مبداء، کاهش دفن زباله و حفظ محیط زیست، شهرداری تهران از سال قبل اجرای طرح کاپ را بعنوان الگوی نوین کاهش پسماند شروع کرده است. یکی از بخش های اجرایی این طرح هم نصب دستگاه های RVM (خوددریافت پسماند خشک) در مراکز پرتردد است.
وی افزود: برهمین اساس، سازمان پسماند تا آخر هفته ۵ دستگاه RVM را در میادین میوه و تره بار دریاچه خلیج فارس، سردار جنگل، لواسانی، صادقیه و ولنجک نصب خواهد نمود تا شهروندان به ازای تحویل پسماندهای خشک مثل پلاستیک و شیشه به دستگاه، به اندازه ارزش ریالی این محصولات اعتبار دریافت نمایند و با این اعتبار که به شکل قبض در اختیار مشتری است، از میدان میوه و تره بار خرید کنند.
طبق گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، علیپور با تاکید بر اینکه برنامه ریزی شهرداری تهران، نصب دستگاه های خوددریافت پسماند در ۲۰۰ نقطه از پایتخت است، خاطرنشان کرد: درحال مذاکره با سایر زیرمجموعه های شهرداری هستیم تا بتوانیم این دستگاه ها را در فروشگاه های شهروند و ایستگاه های مترو هم نصب نماییم.
منبع:

1399/05/27
10:28:50
5.0 / 5
1555
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
خرید زندگی