خرید زندگی
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

مجموعه های ورزشی شهرداری میزبان هیأت های مذهبی

مجموعه های ورزشی شهرداری میزبان هیأت های مذهبی

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار داشت: پیرو دستور شهردار تهران و تأكیدات معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، با عنایت به نزدیك شدن به ایام سوگواری ماه محرم، این سازمان آمادگی دارد مجموعه های غیرآبی خویش را در اختیار هیأت های عزاداری قرار دهد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، امیر محسنی با بیان این خبر اضافه کرد: الان به علت شیوع کرونا، بخشی از مجموعه های این سازمان غیرفعال است که با عنایت به ابلاغ ستاد مقابله با ویروس کرونا، می توان بخشی از برنامه های ایام سوگواری ماه محرم را در فضاهای ورزشی برگزار کرد.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اضافه کرد: بیشتر از ۲۰۰ مجموعه ورزشی و ۴۰۰ زمین چمن مصنوعی در اختیار سازمان ورزش قرار دارد که بخشی از این مجموعه ها آمادگی دارد با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، میزبان مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان کربلا باشد.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، وی اظهار نمود: هیأت های مذهبی می توانند در هفته پیش رو و بعد از دریافت معرفی نامه از سازمان تبلیغات اسلامی، درخواست های خویش را جهت بررسی و دراختیار گذاشتن فضای برگزاری مراسم به سازمان ورزش شهرداری تهران ارسال نمایند.
منبع:

1399/05/24
23:06:32
5.0 / 5
1910
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
خرید زندگی