خرید زندگی
رئیس كمیته امداد اعلام كرد

آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل با توزیع ۱ و نیم میلیون بسته معیشتی

آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل با توزیع ۱ و نیم میلیون بسته معیشتی

به گزارش خرید زندگی رئیس كمیته امداد با اشاره به آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل همزمان با عید سعید غدیر، اظهار داشت: در گام نخست، یك میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی برای توزیع میان نیازمندان فراهم گشته است.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سیدمرتضی بختیاری در رزمایش «احسان و تعاون» که در جهت پویش «ایران همدل» در استان فارس برگزار شد، با گرامیداشت روز عرفه و عید سعید قربان، اضافه کرد: مرحله دوم پویش ایران همدل همزمان با عید سعید غدیر در سرتاسر کشور شروع می شود و تا آخر ماه صفر ادامه خواهد داشت.
وی به کمک خیران و نهادها در اولین مرحله این پویش اشاره نمود و اظهار داشت: در اولین مرحله پویش، سپاه ۵۳ هزار پایگاه و بسیج بیشتر از سه میلیون و ۵۰۰ هزار بسته به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان به نیازمندان رساندند و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هم بیشتر از یک میلیون بسته در اختیار مردم نیازمند قرار داد.
رئیس کمیته امداد با یادآوری اینکه بنیاد مستضعفان هم در ماه مبارک رمضان بیشتر از ۷۰۰ هزار بسته را در اختیار مردم محروم قرار داد، افزود: مجموع این عوامل سبب شد تا بزرگترین پویش مردمی بعد از انقلاب در کمک به نیازمندان رقم بخورد.
رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه مرحله دوم رزمایش همدلی از عید سعید غدیر شروع می شود، اضافه کرد: در آغاز این پویش، بسیج یک میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی برای مردم نیازمند مهیا کرد و ۸۰ هزار بسته معیشتی هم توسط کمیته امداد در استان فارس تهیه شده که برای هر بسته ۲۵۰ هزار تومان تخصیص یافته است.
همچنین با حضور رئیس کمیته امداد، اولین مرکز نیکوکاری دندانپزشکی کشور در استان فارس راه اندازی شد.
بختیاری در این مراسم با اشاره به اینکه تابحال حدود چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور افتتاح شده است، اظهار داشت: از نیمه دوم سال ۹۸ راه اندازی مراکز نیکوکاری تخصصی در کشور در دستور کار کمیته امداد قرار گرفته و تابحال مراکز نیکوکاری تخصصی در اصناف مختلف مثل رسانه ها، بازاریان، نیروهای نظامی شکل گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه در استان فارس تابحال ۲۷۱ مرکز نیکوکاری به راه افتاده است، افزود: مراکز نیکوکاری این استان در چهار ماهه نخست سال جاری بیشتر از ۵۰ میلیارد تومان کمک در اختیار نیازمندان قرار داده اند.


منبع:

1399/05/10
23:06:32
5.0 / 5
2181
تگهای خبر: پزشك , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی