خرید زندگی

دسترسی نوجوانان ناشنوا و نابینا به دوره های آموزشی مدرسه تابستانی از هفته آینده

دسترسی نوجوانان ناشنوا و نابینا به دوره های آموزشی مدرسه تابستانی از هفته آینده

خرید زندگی: مدیركل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از ایجاد امكان دسترسی نوجوانان ناشنوا و نابینا به دوره های آموزشی مدرسه تابستانی از هفته آینده آگاهی داد.


مجتبی دانشور در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برنامه های هفته چهارم مدرسه تابستانی تهران با اعلان اینکه این دوره از روز گذشته، پنجشنبه ۲۶ تیرماه با زنگ آموزش شهروندی آغاز شد، اظهار داشت: در این دوره «مرجان مشکل گشا» از آتش نشانان داوطلب در حوزه سلامت و ایمنی و «فرزانه فصیحی» دونده رکورددار کشورمان از تجربیات خود با نوجوانان سخن می گویند.
وی با اعلان اینکه از شنبه کارگاه های آموزشی با محتوای تجربه کتابخوانی فعالیت خودرا شروع می کنند، اشاره کرد: در این دوره «سروش صحت» از اهمیت کتابخوانی، «شرمین نادری» از چگونگی حرکت از خواندن به نوشتن و «مجتبی جباری» بازیکن سابق استقلال نیز بعنوان کتابخوان حرفه ای، تجربیات خود با نوجوانان را به اشتراک می گذارند.
دانشور با اشاره به برگزاری کارگاه آموزش قرآن در هفته چهارم مدرسه تابستانی، اظهار داشت: این دوره توسط «حسن حبیبی» با موضوع قصه های قرآنی در پنج جلسه ۱۵ دقیقه ای برگزار می گردد.
مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود از عمل به وعده آماده سازی این دوره ها برای نوجوانان ناشنوا و نابینا آگاهی داد و عنوان کرد: دوره هایی همچون کارگاه های داستان نویسی و فیلم سازی که امکان ترجمه برای ناشنوایان داشتند توسط انجمن ناشنوایان زیرنویس و ترجمه همزمان شده اند و از یکشنبه روی سایت مدرسه تابستانی به آدرس www.tabestani99.ir بارگذاری می شوند و دوره هایی که برای نوجوانان نابینا امکان آماده سازی داشتند هم به صورت صوتی تهیه می شوند و تا اختتام هفته آینده روی سایت بارگذاری خواهند شد.
بگفته مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران، ویدئوهای مدرسه تابستانی تهران بطور رایگان در آدرس www.tabestani99.com و شناسه ی @tabestani99 در پلت فرم هایی چون آپارات، اینستاگرام و... در دسترس عموم قرار دارد.
منبع:

1399/04/27
21:19:31
5.0 / 5
2048
تگهای خبر: آموزش , سایت , سلامت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
خرید زندگی