خرید زندگی

عرضه پاركینگ مجانی و امن دوچرخه در ساختمان های شهرداری

عرضه پاركینگ مجانی و امن دوچرخه در ساختمان های شهرداری

مدیر واحد توسعه سیستم های حمل و نقل پاك سازمان حمل و نقل و ترافیك، از ابلاغ دستورالعمل ساختمان دوستدار دوچرخه و عرضه پاركینگ مجانی به شهروندان و كاركنان دوچرخه سوار در ساختمان های شهرداری تهران از یك ماه آینده اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، یعقوب آزاده دل اظهار داشت: دستورالعمل ساختمان دوستدار دوچرخه جهت اجرا به تمامی شهرداری های مناطق و معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه شهرداری ابلاغ گردیده است.
وی با بیان این که عرضه پارکینگ امن و مجانی دوچرخه به دوچرخه سواران یکی از کارهای ضروری در جهت اجرایی کردن برنامه های سند توسعه دوچرخه سواری در شهر تهران به حساب می آید، اضافه کرد: تشویق کارکنان شهرداری به استفاده از دوچرخه در ترددهای کاری خود، از اهداف دیگری است که در این دستورالعمل دنبال می نماییم.
مدیر واحد توسعه سیستم های حمل و نقل پاک سازمان حمل و نقل و ترافیک اضافه کرد: بر طبق این دستورالعمل، در کلیه ساختمان های شهرداری تهران، پارکینگ مجانی در بهترین، امن ترین و در دسترس ترین نقطه پارکینگ به دوچرخه سواران اختصاص می یابد.
به قول آزاده دل، در این بخشنامه، عرضه تسهیلاتی برای کارکنان دوچرخه سوار در نظر گرفته شده است تا آنان بتوانند برای رفت و آمد از این مد حمل ونقلی پاک و آسان استفاده کنند.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، وی تصریح کرد: سازمان های حمل و نقل و ترافیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات هم ملزم به بارگزاری اطلاعات مکانی ساختمان های دوستدار دوچرخه در اپلیکیشن دوچرخه برای همه شهروندان هستند.
منبع:

1399/04/24
13:58:39
5.0 / 5
2194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
خرید زندگی