خرید زندگی
معاون رئیس جمهور تاكید كرد

همكاری معاونت پارلمانی رئیس جمهور با شورایعالی استان ها در زمینه قانون گذاری

همكاری معاونت پارلمانی رئیس جمهور با شورایعالی استان ها در زمینه قانون گذاری

به گزارش خرید زندگی معاون پارلمانی رئیس جمهور از افزایش همكاری معاونت پارلمانی ریاست جمهوری و اعضای شورایعالی استان ها در زمینه قانون گذاری اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حسینعلی امیری در حاشیه سی وسومین اجلاس شورایعالی استان ها در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز با اعضای شورایعالی استان ها اظهار داشت: جلسه خوبی بود و اعضای شورا مطالب و دغدغه هایی را مطرح نمودند. آن بخش از موضوعات مطرح شده که در مورد قانون گذاری است و به معاونت ما مربوط می شود این آمادگی را داریم در جهت همکاری در جهت قانون گذاری به شورایعالی استان ها کمک نماییم.
وی اضافه کرد: شوراها در توسعه متناسب و متوازن کشور نقش اساسی دارند. این نهاد از مردم آمده و شناخت دقیقی از حوزه های خود دارد؛ بنابراین در جهت رضایت مندی مردم در زمینه های مختلف شوراها می توانند نقش موثری داشته باشند.
وی افزود: معاونت ما در جهت تنگناهای موجود در زمینه قانون گذاری بدون شک از نظرات اعضای شورا بهره خواهد گرفت و در طرح ها و لوایحی که مقرر است به مجلس شورای اسلامی ارسال شود از نظرات اعضای شورایعالی استان ها استفاده خواهیم کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در پاسخ به سوالی در مورد ارسال پیش نویس لوایح بودجه سنواتی به شورایعالی استان ها اظهار داشت: نماینده دولت در مبحث برنامه و بودجه در مجلس و سازمان برنامه و بودجه است. بطور قطع در مورد ارسال لوایح بودجه سنواتی مبحث را با آقای نوبخت در بین می گذاریم و این درخواست اعضای شورا را پیگیری خواهیم کرد.
منبع:

1399/04/19
15:44:29
5.0 / 5
2312
تگهای خبر: دولت , سازمان , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
خرید زندگی