خرید زندگی
سلیمی:

فهرست دریافت كنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی به نمایندگان داده شود

فهرست دریافت كنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی به نمایندگان داده شود

به گزارش خرید زندگی یك عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خواهان فهرست دریافت كنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی و روزنامه های یارانه بگیر به مجلس شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) با استناد به اصول ۲۰ و ۳۱ قانون اساسی در اخطاری اظهار نمود: رئیس جمهور در صحبت هایی بیان کرده که اعتراف می کنم دولت در بخش مسکن عقب مانده است. حال این که طبق اصل ۳۱ قانون اساسی دولت موظف به تأمین مسکن می باشد. علت این عقب ماندگی در بی مهری به مسکن مهر نبود؟ صحبت از ایجاد مسکن اجتماعی کردید و هنوز حتی یک واحد ساخته نشده است. باید مقصران به قوه قضاییه معرفی شوند.
وی در تذکری دیگر اظهار نمود: هیات رییسه دستور دهد که فهرست دریافت کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی در اختیار نمایندگان قرار گرفته شود؛ همینطور باید فهرست روزنامه های یارانه بگیر را به مجلس شورای اسلامی عرضه دهند؛ چون وزارت ارشاد به بعضی از روزنامه های نورچشمی یارانه چندصد میلیونی داده و به سایر روزنامه ها پول کمی پرداخت کرده است.
سلیمی در انتها اظهار داشت که در روزهای اوج گیری کرونا مشخص نیست که شورای شهر تهران می خواهد درباره ی سفرهای درون شهری چه تصمیمی بگیرد.
منبع:

1399/04/18
14:09:58
5.0 / 5
2211
تگهای خبر: اجتماعی , دولت , ساخت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
خرید زندگی