خرید زندگی
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:

گشایش مسیر تندروهای بلوار استاد معین جنوبی، به زودی

گشایش مسیر تندروهای بلوار استاد معین جنوبی، به زودی

خرید زندگی: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از كوشش برای گشایش ترافیكی مسیرهای تندروی ادامه جنوبی بلوار استاد معین(حدفاصل خیابان نیاركی تا محور 30 متری جی) آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی که در حاشیه بازدید از پروژه راه اندازی ادامه جنوبی بلوار استاد معین سخن می گفت، ضمن اعلام پیشرفت ۹۵ درصدی عملیات اجرایی این پروژه اضافه کرد: مسیرهای تندروی بلوار ۴۵ متری استادمعین باتوجه به نقش موثر این پروژه در ساماندهی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش بار ترافیک میدان آزادی، خیابان آزادی و بزرگراه آیت ا... سعیدی، زودتر از مسیرهای کندرو تحویل شهروندان خواهند شد.
بنا براعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی با بیان آنکه سایر اقدامات تکمیلی پروژه شامل راه اندازی مسیرهای کندرو و معابر پیاده رو و نیز تامین روشنایی مسیر ظرف ۱۵ روز آینده به سرانجام خواهد رسید، تکمیل این پروژه راهگشای ترافیکی را از مهمترین مطالبات شهروندان ساکن در منطقه ۹ ذکر و افزود: تکمیل ادامه جنوبی بلوار استاد معین باتوجه به عبور مسیر از داخل پادگان جی، مستلزم توافقاتی بود که خوشبختانه با مشارکت نهادهای ذیربط حاصل شده است.
منبع:

1399/04/10
23:54:18
5.0 / 5
2275
تگهای خبر: شهرداری , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
خرید زندگی