خرید زندگی

زمان آغاز و شیوه پخش مدرسه تابستانی تهران مشخص شد

زمان آغاز و شیوه پخش مدرسه تابستانی تهران مشخص شد

به گزارش خرید زندگی ویدیوهای آموزشی مدرسه تابستانی تهران از روز شنبه هفتم تیرماه در وبسایت مدرسه تابستانی به نشانی www.tabestani99.ir و صفحات مجازی این دوره ها در اینستاگرام، آپارات و تلگرام در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران با بیان این خبر اظهار داشت: با عنایت به شیوع کرونا و سفارش به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در ماه های گذشته خیلی از نوجوانان در کنار دیگر اعضای خانواده مجبور به خانه مانی شده اند. این مورد در کنار آغاز فصل تابستان و نیاز این رده سنی به آموزش های فرهنگی و هنری سبب شکل گرفتن ایده آموزش های آنلاین رایگاه فرهنگی و هنری برای نوجوانان شده است.
مجتبی دانشور با اشاره به اینکه در این دوره ها مقرر است ویدیوهای آموزشی شامل بازیگری تئاتر، انیمیشن، گویندگی و اجرا، موسیقی، طنز، داستان نویسی، قرآن و فیلمسازی با تلفن همراه در اختیار مخاطبان قرار گیرد، افزود: در مجموع حدود ۶۰ جلسه ویدیوی آموزشی در نظر گرفته شده است که هر هفته ۱۲ ویدیو منتشر می شود و این دوره ها که از شنبه هفته آینده (هفتم تیرماه) آغاز خواهد شد به مدت پنج هفته ادامه خواهد داشت.
وی در مورد ابزارهای نمایش این دوره ها هم اظهار داشت: علاوه بر وبسایت مدرسه تابستانی به نشانی www.tabestani99.com، مخاطبان می توانند در صفحات مدرسه تابستانی در اینستاگرام، تلگرام و آپارات با شناسه tabestani99 دوره ها را دنبال کنند.
مدیرکل آموزش شهروندی شهرداری تهران با بیان اینکه در کنار برگزاری دوره های فرهنگی و هنری که همگی توسط استادان مطرح این حوزه ها تدریس خواهد شد، اضافه کرد: با عنایت به اهمیت آموزش مفاهیم شهروندی پیشبینی شده تا دوره های آموزشی هم در مورد این مفاهیم در مدرسه تابستانی برگزار گردد.
طبق گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، به قول دانشور، پر کردن اوقات فراغت نوجوانان با محتوای کاربردی و جذاب در تابستان ۹۹ و همینطور عدالت آموزشی و برخورداری تمام نوجوانان ایران از این آموزش ها که به تلفن های همراه هوشمند و اینترنت دسترسی دارند از اهداف اصلی طرح «مدرسه تابستانی تهران» است.1399/04/01
00:11:01
5.0 / 5
2290
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خرید زندگی