خرید زندگی
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

ابلاغ دستورالعمل رعایت پروتكل های مقابله با انتشار كرونا به مجموعه های ورزشی

ابلاغ دستورالعمل رعایت پروتكل های مقابله با انتشار كرونا به مجموعه های ورزشی

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران توجه جدی به حفظ سلامت شهروندان و مربیان ورزشی را اولویت اصلی در بازگشایی مجموعه های ورزشی اعلام نمود.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، امیر محسنی در جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به بازگشایی ۵۸ مجموعه ورزشی شهرداری تهران از ۱۷ خرداد ماه جاری اضافه کرد: دستورالعمل رعایت پروتکل های وزارت بهداشت در مقابله با شیوع کرونا به مجموعه های ورزشی ابلاغ گردیده و الان آماده سازی مجموعه ها در حال اجراست.
وی اظهارداشت: از ۱۷ خرداد ماه در ۳۰ رشته ورزشی که از جانب وزارت بهداشت مجوز فعالیت آنها داده شده است، فعالیت مجموعه های ورزشی آغاز و قبل از آن هم آموزش های لازم به مدیران مجموعه های ورزشی شهرداری در مورد رعایت پروتکل های وزارت بهداشت در هفته آتی عرضه می شود. مجموعه های آبی شهرداری هم همچنان تعطیل می باشد.
محسنی به انجام غربالگری کرونا در بین مربیان ورزشی مجموعه ها قبل از بازگشایی مجموعه ها اشاره نمود و اظهار داشت: برای حضور شهروندان در مجموعه های ورزشی هم الزاماتی همچون همراه داشتن ماسک، دستکش، لوازم بهداشتی شخصی و هم تب سنجی و فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در بدو ورود به مجموعه ها الزامی شده است.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در ادامه با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای اجرای برنامه های "ورزش از نو" در دوران پساکرونا اظهارداشت: نیاز داریم با اجرای برنامه های تازه در حوزه ورزش شهروندی، بخشی از اثرات نامطلوب اجتماعی انتشار کرونا در ماه های گذشته را از زندگی شهروندان بکاهیم.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش، او همینطور از مطالعه راه اندازی دهکده ورزش در شمال شرق تهران هم اطلاع داد و اظهار داشت: با ایجاد چهار دهکده ورزش در چهار نقطه تهران به دنبال ایجاد فضای تازه ورزشی، تفریحی خانوادگی برای شهروندان تهرانی هستیم.1399/03/07
19:51:05
5.0 / 5
2473
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
خرید زندگی