خرید زندگی
قائم مقام شركت ملی پخش فرآورده های نفتی:

گازسوز كردن مجانی تاكسی، وانت بار و تاكسی های اینترنتی آغاز شد

گازسوز كردن مجانی تاكسی، وانت بار و تاكسی های اینترنتی آغاز شد

به گزارش خرید زندگی قائم مقام شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اظهار داشت: طرح رایگان گازسوز كردن خودرو های عمومی، با گازسوز كردن ۶۰۰ دستگاه وانت بار كلید خورده است.به گزارش خرید زندگی به نقل از وزارت نفت، حمید قاسمی ده چشمه اظهار داشت: طرح مجانی گازسوز کردن خودرو های عمومی، با گازسوز کردن ۶۰۰ دستگاه وانت بار کلید خورده و پیشبینی ما این است که روزانه حدود یک هزار دستگاه خودروی عمومی همچون تاکسی و وانت بار گازسوز شوند.
وی با اشاره به دریافت بیشتر از ۴۵ هزار تقاضا در سامانه جدید ثبت نام دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی اظهار داشت: ۲۵ هزار مورد ثبت شده مربوط به خودرو های شخصی بوده است که مشمول طرح نیستند و در سامانه جدید در همان مرحله ثبت نام شناسایی می شوند.
قاسمی با تاکید بر آمادگی کارگاه های مجاز و کارخانه های تبدیل تصریح کرد: این امکان وجود دارد تا در صورت نیاز ظرفیت این کارخانه ها افزایش یابد.
وی زمان انتظار برای تبدیل را حدود یک هفته اعلام نمود و اظهار داشت: ثبت نام در سایت https: //gcr.niopdc.ir/login و تبدیل خودرو های عمومی طبق این طرح مجانی است.
قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به اینکه اولویت این طرح با تاکسی و وانت بارهاست، اظهار داشت: ظرفیت اولیه کارگاه ها برای گازسوز کردن این دسته از خودرو ها در نظر گرفته خواهد شد، اما در مراحل بعدی مسافربرهای شخصی همچون تاکسی های اینترنتی (اسنپ و تپسی و…) و هم مسافربرهای بین شهرها و روستاها هم مشمول طرح خواهند شد.
قاسمی اضافه کرد: تاکسی های اینترنتی و مسافربرهای بین شهری و روستایی از راه فهرستی که وزارت کشور به وزارت نفت عرضه خواهد کرد، به مرور در نوبت تبدیل قرار خواهند گرفت.
وی همینطور با تاکید بر آمادگی زیرساخت ها در این سامانه برای دریافت اطلاعات خالص و سرعت گرفتن کار ثبت نام، اظهار داشت: پیمانکاران طرح هم هم زمان به اطلاعات پنل این سامانه دسترسی دارند و می توانند برای کارگاه ها و تأمین کالا و مباحث مالی برنامه ریزی کنند.
قاسمی تصریح کرد: الان به صورت میانگین روزانه ۲۱ میلیون مترمکعب گاز سی ان جی در کشور توزیع می شود که با عنایت به زیرساخت های موجود امکان افزایش این رقم تا روزانه ۴۰ هزار مترمکعب هم وجود دارد.


منبع:

1399/03/04
23:05:58
5.0 / 5
2834
تگهای خبر: ساخت , سایت , كالا , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی