خرید زندگی
سرهنگ رازقی خبر داد

وجود ۸۴ بازرس فعال نامحسوس در پایتخت

وجود ۸۴ بازرس فعال نامحسوس در پایتخت

به گزارش خرید زندگی رئیس مركز كنترل هوشمند ترافیك پلیس راهور پایتخت اظهار داشت: ۸۴ بازرس فعال ترافیكی در پایتخت داریم كه می توانند ۷ تخلف موتورسیكلت ها و ۱۳ تخلف خودرویی را گزارش كنند.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در اولین نشست آموزشی بازرسان کنترل نامحسوس ترافیک اظهار نمود: در تهران روزانه حدود ۲ نفر فوتی در تصادفات داریم که این مورد اصلاً در شأن نه پایتخت و نه کشور است. امیدواریم بتوانیم با افزایش فرهنگ ترافیک و کمک گرفتن از بازرسان نامحسوس، تخلفات رانندگی را کاهش دهیم.
وی افزود: یکی از اهداف جذب بازرسان نامحسوس، توسعه و ارتقای نظم اجتماعی، فرهنگ صحیح راندن و جلب مشارکت های مردمی است.
رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اضافه کرد: این نکته را به یاد داشته باشید که بازرسان نامحسوس اجازه متوقف کردن وسایل نقلیه یا برخورد با راننده و دریافت مدارک را ندارند.
رازقی خاطرنشان کرد: بازرسان نامحسوس می توانند از دو طریق (اپلیکیشن پلیس راهور و سایت راهور ۱۲۰)، ۷ تخلف موتورسیکلت ها و ۱۳ تخلف خودرویی را گزارش کنند.
وی تصریح کرد: اگر از سال ۸۱ که بازرسان نامحسوس روی کار آمدند، مسائل مربوط به این افراد پیگیری می شد و در فعالیت آنها وقفه ای ایجاد نمی شد، وضعیت ترافیکی بهتری را شاهد بودیم.
رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در پایتخت ۸۴ بازرس نامحسوس ترافیکی داریم، اظهار داشت: از دلایلی که پلیس راهور می تواند همکاری خودش را با بازرسان نامحسوس قطع کند، بی توجهی، عدم دقت و مسائل دیگر در تشخیص پلیس راهور است.

1399/03/01
12:50:15
5.0 / 5
2277
تگهای خبر: آموزش , اجتماعی , پلیس , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی