خرید زندگی
رئیس شورای اطلاع رسانی استان تهران:

سایت شورای اطلاع رسانی استان تهران راه اندازی می شود

سایت شورای اطلاع رسانی استان تهران راه اندازی می شود

به گزارش خرید زندگی رئیس شورای اطلاع رسانی استان تهران با اشاره به لزوم بهره گیری از ابزارها و قالب های جدید اطلاع رسانی از طریق اندازی سایت شورای اطلاع رسانی استان تهران اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، شکراله حسن بیگی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران ضمن تسلیت وفات حضرت خدیجه (س)، تصریح کرد: اساس و ماهیت شورای اطلاع رسانی در جهت انعکاس عملکرد نظام در حیطه استان تهران می باشد.

وی افزود: استان تهران به جهت پایتخت بودن، تراکم و تنوع جمعیتی شرایط خاصی دارد ضمن اینکه شهرستان های استان تهران هم با کمبود سرانه ها و زیرساخت ها مواجهند، از اینرو نیازمند توجه جدی می باشد.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان تهران در ادامه با اشاره به لزوم امید آفرینی در جامعه تاکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال پمپاژ یاس و ناامیدی در کشور و ناکارآمد جلوه دادن نظام هستند این در شرایطی است که باید اقدامات ما معطوف به امیدآفرینی در جامعه باشد.

حسن بیگی سپس با اشاره به لزوم توجه به قالب ها و ابزارهای جدید اطلاع رسانی اظهار داشت: قالب های جدید اطلاع رسانی همچون موشن گرافی، اینفوگرافی و غیره به جهت تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطب باید مورد توجه جدی قرار گیرد و اقدامات و عملکرد دستگاه های مختلف در این قالب برنامه ریزی شود همینطور جهت پیشبرد بهتر فعالیت ها، سایت شورای اطلاع رسانی استان تهران راه اندازی می شود.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حسن بیگی همینطور در مورد انعکاس عملکرد دستگاه های استان تهران در شبکه پنج تصریح کرد: با عنایت به فقدان شبکه استانی برای استان تهران طبق مصوبه شورای امنیت ملی و شورای اجتماعی کشور ۵۰ درصد برنامه های شبکه پنج باید مربوط به استان تهران باشد و در این حوزه شورای اطلاع رسانی باید نقشه راه و چارچوب اقدامات عملیاتی را ترسیم کند.1399/02/16
14:03:43
5.0 / 5
2679
تگهای خبر: اجتماعی , امنیت , ساخت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
خرید زندگی