خرید زندگی

بیمارستان های تهران به تجهیزات مقابله با ویروس كرونا مجهز شدند

بیمارستان های تهران به تجهیزات مقابله با ویروس كرونا مجهز شدند

به گزارش خرید زندگی استاندار تهران با اشاره به بهره گیری از منابع ارزش افزوده دهیاری ها جهت حفظ سلامت مردم از تجهیز بیمارستان های استان تهران به تجهیزات مقابله با ویروس كرونا اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به بهره گیری از منابع ارزش افزوده دهیاری ها جهت سلامت مردم اظهار نمود: شهرستان های استان تهران از گذشته محرومیتی در ارتباط با عرضه خدمات درمانی و بهداشتی داشتند و انتشار كرونا فرصتی بود تا از منابع ارزش افزوده دهیاری ها جهت حفظ سلامت مردم استفاده نماییم.
وی افزود: پیش از این هم درصدد بودیم كه برای سلامت مردم از منابع ارزش افزوده استفاده نماییم، ولی مشكلاتی وجود داشت چون كه این منابع باید در همان روستا هزینه می شد اما در نشستی كه با دیوان محاسبات و بازرسی استان برگزار گردید تفاهمنامه ای را به صورت مشترك منعقد كردیم.
استاندار تهران تصریح كرد: بر طبق این تفاهمنامه قرار شد در جهت مقابله با ویروس كرونا و بیماری كووید ۱۹ و به منظور تجهیز مراكز بهداشتی و بیمارستان ها از منابع ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری هزینه شود و هیچ منع قانونی در این حوزه وجود نداشته باشد.
محسنی بندپی با اشاره به اقدامات انجام شده بر اساس این ظرفیت اظهار داشت: اقدامات خوبی صورت گرفته و بیمارستان فیروزآبادی و هفت تیر در ری به آخرین تجهیزات مقابله با ویروس كرونا مجهز شده، همینطور در ملارد هم مركز بهداشتی درمانی قائمیه، در ورامین و در پاكدشت هم بیمارستان شهدای پاكدشت و بیمارستان زعیم از امكانات خوبی برخوردار شدند.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی عنوان كرد: در سایر شهرستان ها به فرمانداران اجازه دادیم جلسه ای با روستاهای دارای دهیاری برگزار كنند و آنها را تشویق كنند تا منابع روستاهای دارای دهیاری هم برای حوزه سلامت همان شهر و شهرستان هزینه شود كه در این حوزه هم اقدامات ارزشمندی صورت گرفته كه در كل كشور نمونه می باشد و برای انجام این اقدام از دهیاران و بخشداران تقدیر می نماییم.1399/02/03
13:39:40
5.0 / 5
3150
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , سلامت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
خرید زندگی