خرید زندگی
استاندار قم :

نمایشگاه بین المللی قم پروژه نیمه تمام اولویت دار استان است

نمایشگاه بین المللی قم پروژه نیمه تمام اولویت دار استان است

به گزارش خرید زندگی قم استاندار قم بر تسریع روند پروژه های اولویت دار قم همچون نمایشگاه بین المللی قم تاكید نمود.


دكتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه بررسی وضعیت راه دسترسی نمایشگاه بین المللی قم طی سخنانی پشتیبانی از بخش خصوصی را سیاست راهبردی دولت تدبیر وامید در سال جهش تولید عنوان و اظهار نمود: این سیاست در استان قم هم مورد تاكید بوده و برنامه ریزی های مناسبی هم در دستور كار قرار دارد.
استاندار قم با اشاره به اهمیت پیشبینی و تأمین منابع و اعتبارات مورد نیاز طرح های عمرانی تصریح كرد: باید از راه پیگیری و راهكارهای كارشناسی نسبت به جذب منابع اقدام گردد.
سرمست همینطور پیگیری پیشنهادات بخش خصوصی در ارتباط راه دسترسی نمایشگاه قم از وزارت راه و شهرسازی را خواهان شد و اظهار داشت: در صورتی كه به لحاظ كارشناسی این پیشنهادات مورد تائید قرار نگرفت باید طرح های جایگزین تهیه و عرضه شود.
مقام عالی دولت در استان از نمایشگاه بین المللی قم بعنوان یكی از پروژه های نیمه تمام و محوری استان یاد كرد و با اشاره به اهمیت وجودی نمایشگاه در معرفی توانمندیها و قابلیت های اقتصادی، تولیدی و... استان اظهار داشت: دستگاههای ذیربط باید با جدیت و تلاش بیشتری نسیت به رفع موانع و مشكلات پروژه اقدام نمایند.
وی با تاكید بر ضرورت سرعت بخشی به روند تعیین تكلیف راه دسترسی نمایشگاه بین المللی قم اظهار داشت: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مسئولیت پیگیری این مورد تا رسیدن به نتیجه نهایی را بر عهده خواهد داشت.1399/01/25
23:40:35
5.0 / 5
3308
تگهای خبر: تولید , دولت , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
خرید زندگی