خرید زندگی
مدیرعامل ستاد فنی خودروهای تهران:

خودرو های فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت جریمه نمی شوند

خودرو های فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت جریمه نمی شوند

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل ستاد فنی خودرو های تهران اظهار داشت: دوربین های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر همچون گذشته موارد را ثبت می كنند، اما در شرایط فعلی، خودرو های فاقد معاینه فنی تا 15 اردیبهشت اعمال قانون و جریمه نخواهند شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حسین مقدم كه در یك برنامه رادیویی با موضوع "فاصله گذاری اجتماعی در مراكز معاینه فنی خودروها" سخن می گفت، در پاسخ به این پرسش كه معاینه فنی برای خودرو ها در شرایط كنونی الزامی است یا خیر؟ اشاره كرد: معاینه فنی برای كلیه خودرو های در حال تردد یك گردنگیر است اما سردار هادیان فر در ایام پایانی سال قبل اعلام نمودند كه خودرو های فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعمال قانون نمی شوند.
مدیرعامل ستاد فنی خودرو های تهران تصریح كرد: دوربین های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر همچون گذشته موارد را ثبت می كنند؛ اما در این شرایط خودرو های فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعمال قانون و جریمه نخواهند شد.
وی با اشاره به ازدحام شدید در مراكز معاینه فنی به سبب مشمول شدن ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار خودرو برای مراجعه به این مراكز در اسفند و فروردین ماه هر سال اظهار داشت: برای جلوگیری از ازدحام در مراكز معاینه فنی این فرصت داده شد تا در یك بازه زمانی بیشتری نسبت به معاینه فنی خودرو اقدام نمایند.
مقدم با اشاره به فعالیت همه روزه كلیه مراكز معاینه فنی شهر تهران از ساعت ۸ بامداد تا ۱۶: ۳۰ بیان كرد: ما حسب بخشنامه وزارت بهداشت و شهرداری تهران، اقدامات گسترده ای درباب فاصله گذاری اجتماعی انجام دادیم همچون اینكه خطوط امنی را در سالن مراكز و بخش های دیگر مشخص كردیم تا مردم فاصله ایمنی را نسبت به یكدیگر رعایت نمایند.
منبع:

1399/01/24
15:07:35
5.0 / 5
2794
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
خرید زندگی