خرید زندگی

كاهش ۸۳ درصدی مسافر در پایانه های تهران طی ۱۷ روز نخست فروردین

كاهش ۸۳ درصدی مسافر در پایانه های تهران طی ۱۷ روز نخست فروردین

به گزارش خرید زندگی مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارك سوارهای شهرداری تهران، از كاهش ۸۳ درصدی تعداد مسافران از یكم تا ۱۷ فروردین ماه ۹۹ نسبت به زمان مشابه در سال ۹۸ اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، امیر حسین صدیقی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با عنایت به شیوع كرونا در كشور و ضرورت اجرای دستورالعمل های مرتبط جهت كاهش شیوع این بیماری، پایانه های تهران هم شاهد كاهش ۸۳ درصدی مسافران بوده است.
مدیرعامل سازمان پایانه ها با بیان همكاری و تعهد هموطنان مسئولیت پذیر نسبت به دستورالعمل های مبارزه با شیوع كرونا، اظهار نمود: خوشبختانه خیلی از شهروندان با ماندن در خانه هایشان و پرهیز از انجام سفرهای نوروزی تلاش در همكاری برای مبارزه با شیوع این بیماری كردند و تعداد مسافران جابه جا شده از پایانه های برون شهری غرب، جنوب، شرق، بیهقی و پونك تهران كاهش محسوس ۸۳ درصدی را تجربه نمود.
وی با بیان كاهش ۷۱ درصدی در تعداد سرویسهای خروجی از پایانه های پایتخت اضافه كرد: در بازه زمانی ۱۷ روز ابتدای فروردین ماه سالجاری در مجموع از پنج پایانه پایتخت ۱۰۵ هزار و ۶۰۲ مسافر خارج شده اند.
طبق گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، صدیقی در انتها ضمن قدردانی از همكاری هموطنان در رعایت سفارش های مسئولین برای مبارزه با بیماری كرونا، تصریح كرد: از آنجائیكه هنوز شیوع این بیماری مهار نشده است كماكان از هموطنان خواهشمندیم برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان و قطع زنجیره انتقال این ویروس از حضور در پایانه ها و انجام سفرهای غیرضروری اجتناب كنند.1399/01/19
12:47:59
5.0 / 5
3212
تگهای خبر: سازمان , سرویس , سفر , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
خرید زندگی