خرید زندگی
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران خبر داد:

تهیه و توزیع روزانه 2000 آبمیوه طبیعی ویژه مدافعان سلامت و بیماران كرونایی

تهیه و توزیع روزانه 2000 آبمیوه طبیعی ویژه مدافعان سلامت و بیماران كرونایی

خرید زندگی: سازمان بسیج شهرداری تهران در امتداد كمك به روند درمان بیماران مبتلا به كرونا و تقویت قوای جسمی كادر پزشكی بیمارستان های تهران با مشاركت گروه جهادی در چارچوب طرح خادم منتظر، روزانه دو هزار بطری آبمیوه طبیعی تولید می كند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران با بیان این خبر اظهار داشت: بسیجیان شهرداری تهران در چارچوب طرح خادم منتظر، همزمان با ولادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین مقابل السلام تاكنون، برای بیمارستان های محل بستری بیماران مبتلا به كرونا، آبمیوه طبیعی تولید می كند.
مجتبی سالك درباب كارهای این گروه جهادی گفت: این آب میوه ها برای بیماران، پرستاران و پزشكان بیمارستان های محل بستری بیماران مبتلا به كرونا در تهران ارسال می شود و می توان گفت روزانه حداقل به هشت بیمارستان تهران خدمت رسانی داریم.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری، وی اظهار داشت: بسیجیان گروه جهادی خادم منتظر در روزهای اربعین نیز نسبت به ساماندهی موضوعات خدماتی، نظافت و رفت و روب، امدادی و فرهنگی در راه پیاده روی نجف به كربلا اقدام نموده اند، حالا با تهیه آب پرتقال و انبه تلاش می كنند تا در روند بهبودی این بیماران و همین طور افزایش توان بدنی كادر پزشكی سهمی داشته باشند.
وی افزود: مردم و خیرین برای مشاركت در این اقدام می توانند كمك های نقدی خودرا به این گروه جهادی اهدا كنند.
منبع:

1399/01/18
21:11:59
5.0 / 5
2908
تگهای خبر: پزشك , تولید , خدمات , خدمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی