خرید زندگی

اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای تجهیز تخت های ویژه درمان كرونا در تهران

اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای تجهیز تخت های ویژه درمان كرونا در تهران

خرید زندگی: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تخصیص 40 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز تخت های ویژه درمان كرونا در استان تهران آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، نعمت اله تركی در تشریح اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای تجهیز تخت های ویژه درمان كرونا در تهران اظهار داشت: توجه به مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا كه به تائید رئیس جمهور محترم رسیده و به سبب عدم امكان اختصاص و تامین اعتبار برای مصرف، پیشگیری و درمان بیماری كرونا و در اجرای ماده ۷۸ قانون محاسبات كشور مصوب ۱۳۶۶ و همین طور بند ۱۱ پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا و عدم امكان انجام خرید و كارهای موضوعه با رعایت تشریفات مقرر و مقررات ناظر و فوریت موضوع مقرر شد از محل منابع در اختیار فرمانداران ۱۶ شهرستان استان تهران سهم منابع ارزش افزوده و سایر وجوه كه از لحاظ قانونی مصرف آن به تشخیص فرمانداران پیش بینی شده به شهرستان های (ری-تهران-شهریار-ورامین-پاكدشت-فیروزكوه-دماوند-شمیرانات-قدس و ملارد اختصاص یافت.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به اینكه این اعتبار برای تجهیز و آماده سازی مراكز درمانی در اسرع وقت است اظهار نمود: اولویت كار در حال حاظر سلامت شهروندان تهرانی است و سازمان مدیریت این مهم را دنبال می كند.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، چندی پیش نعمت الله تركی رئیس سازمان مدیریت تهران با حضور در دانشگاه علوم پزشكی تهران با رئیس این دانشگاه و معاونین دانشگاه علوم پزشكی ایران و شهید بهشتی ملاقات و گفتگو كرد. در این نشست اعلام گردید كه برای تجهیز ۲۰۰ تخت بیمارستانی ویژه بیماران بدحال مبتلا به كرونا به ۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم و باتوجه به شرایط موجود موضوع به سرعت با استاندا تهران عنوان شد.
منبع:

1398/12/20
18:17:44
5.0 / 5
3265
تگهای خبر: پزشك , سازمان , سلامت , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
خرید زندگی