خرید زندگی
در نشست خبری مجازی مطرح شد:

سرانجام فروش اینترنتی در میادین میوه و تره بار

سرانجام فروش اینترنتی در میادین میوه و تره بار

به گزارش خرید زندگی رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار داشت: در حال بررسی چند سامانه برای فروش اینترنتی میوه و سبزیجات هستیم.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سعید راد، در تشریح اقدامات این سازمان برای مقابله با كرونا اظهار داشت: پس از اعلام رسمی شیوع كرونا در كشور، دستورالعملی در این زمینه تهیه و به همه میادین زیرمجموعه سازمان ارسال شد.
وی با اشاره به افزایش بازگشت مردم به این سازمان همزمان با شیوع بیماری كرونا و تاكید بر استفاده از میوه و سبزیجات اظهار داشت: بازارهای ما روزانه دوبار ضدعفونی می شوند. همین طور كاركنان غرف از دستكش استفاده می نمایند.
راد افزود: از مردم می خواهیم از دستكش استفاده كنند در غیر این صورت ماموران ما برایشان میوه و سبزیجات را جدا می كنند. همین طور سفارش می كنم میوه ها شسته و مواد پروتئینی كاملاً پخته شود.
رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران همین طور در پاسخ به پرسشی در خصوص سرانجام فروش اینترنتی اظهار داشت: سازمان فناوری اطلاعات چند سامانه برای این كار به ما معرفی كرده و كارشناسان ما درحال بررسی هستند اما اعلام كردیم اگر می خواهند میوه و سبزیجات بفروشند باید به قیمت سازمان میادین باشد.
راد اظهار داشت: هرچند عرضه كالا چند برابر شده است اما در زمینه تامین آن فعلاً هیچ مشكلی وجود ندارد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش كه چه راهكاری برای كاهش اجتماع مردم در میادین میوه و تره بار داریم؟ اظهار داشت: پیك فروش ما از ۲۵ تا ۲۹ اسفند ماه است كه البته این برمبنای روال سنوات گذشته بوده است. باید ببینیم امسال چه اتفاقی می افتد اما بر همین مبنا طبق سنوات گذشته از بامداد تا ساعت ۲۱ شب به صورت یكسره فعال هستیم. دقت داشته باشیم كه مردم با ساعت كار مراكز میوه و تره بار آشنا هستند و خودشان مدیریت می كنند؛ به شكلی كه جمعه گذشته به صورت یكسره فعال بودیم اما از ساعت ۱۴ به بعد كمتر از ۱۰۰ عدد مشتری داشتیم و این نشان میدهد كه خود مردم حضورشان را مدیریت می كنند.


منبع:

1398/12/19
23:24:26
5.0 / 5
3652
تگهای خبر: سازمان , شهرداری , فروش , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی