خرید زندگی
نماینده شهرستان فیروزكوه در شورای اسلامی استان تهران:

كنار نیروهای خدمات شهری برای مبارزه با كرونا ایستاده ایم

كنار نیروهای خدمات شهری برای مبارزه با كرونا ایستاده ایم

به گزارش خرید زندگی نماینده فیروزكوه در شورای اسلامی استان تهران درباره تلاش مدیران شهری شهرستان های استان تهران برای صدمه كمتر به شهروندان، اظهار داشت: شهرداری و نیروهای خدماتی بر مبنای دستور عمل، بانك ها، مساجد، جایگاه های سی ان جی، سرویس بهداشتی عمومی و پارك ها را به منظور مقابله با ویروس ضد عفونی می كند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، جلال بنار در مورد جو شهرستان فیروزكوه در مورد كرونا اظهار داشت: جوی احساسی همواره بر شهر حاكم است. البته تابحال فرد مبتلا به ویروس كرونا از جانب سیستم درمانی شهرستان شناسایی نشده است علیرغم این شهرداری و شورای شهر به وظایف خود در ارتباط با جلوگیری از شیوع این بیماری عمل می كنند. بیمارستان امام خمینی فیروزكوه هم آمادگی لازم را در این حوزه دارد.
بنار در ادامه اضافه كرد: شهرداری و نیروهای خدماتی برپایه دستور عمل ابلاغی، بانك ها، مساجد، جایگاه های سی ان جی، سرویس بهداشتی عمومی و پارك ها را به صورت مداوم ضد عفونی می كند.
عضو شورای شهر فیروزكوه تصریح كرد: مدیران شهری در جهت جلوگیری از شیوع كرونا ویروس از مردم درخواست هایی همچون خود ناقل پنداری، عدم حضور در گردهمایی ها و نرفتن به سفر در شرایط اضطراری كنونی داشته اند.
طبق گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان تهران، وی در مورد دستور العمل هایی كه به همكاران خدمات شهری شهرداری داده شده اشاره نمود و تصریح كرد: آموزش های لازم در ارتباط با نحوه گندزایی به این نیروهای خدوم توسط كارشناسان بهداشت محیط داده شده است تا در حین نگهداشت شهر گرفتار این ویروس نشوند. ازاین رو امكانات لازم هم در اختیار آنها قرار گرفته است. نمی توان شهر را تعطیل كرد. ازاین رو با قدرت بیشتری به آموزش های فردی و اجتماعی در این ارتباط خواهیم پرداخت تا از این گردنه عبوركنیم. ازاین رو در كنار نیروهای خدمات شهری ایستاده ایم.1398/12/13
13:50:39
5.0 / 5
3438
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی