خرید زندگی

گوشت تنظیم بازار در خاش توزیع می شود

گوشت تنظیم بازار در خاش توزیع می شود

به گزارش خرید زندگی ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره صنعت و معدن خاش اظهار داشت: توزیع گوشت تنظیم بازار از روز شنبه ۱۲ بهمن ماه در فروشگاه اتكای ارتش شروع می شود


مهدی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اضافه كرد: متاسفانه به علت نداشتن كشتارگاه ذبح دام سبك و سنگین در شهرستان خاش، گوشت تنظیم بازار باید از سایر شهرستان های استان به مقصد این شهرستان حمل گردد.
وی بیان نمود: با پیگیری های انجام شده توسط كمیسیون تنظیم بازار شهرستان و اداره صنعت، معدن و تجارت، گوشت تنظیم بازار منجمد برزیلی از روز شنبه در فروشگاه اتكاء با قیمت مصوب توزیع خواهد گردید.

وی افزود: در مورد گوشت تنظیم بازار( گوساله و گوسفندی) باوجود پیگیری های صورت گرفته و تماس مكرر هیچ كدام از قصابان شهرستان خاش تابحال جهت تأمین و توزیع گوشت مذكور داوطلب نگردیده اند، ازاین رو در صورتیكه هر كدام از شهروندان خاش در میان قصابان شهرستان فردی را كه تمایل به انجام این كار داشته باشند جهت معرفی به استان و جذب گوشت مذكور به اداره صمت شهرستان معرفی نموده تا سریعا هماهنگی های لازم جهت جذب گوشت از راه كشتارگاه های زاهدان صورت گیرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاش اظهار نمود: با عنایت به پیگیری های بعمل آمده توسط اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان هیچگونه محدودیتی برای معرفی قصابان به استان و تأمین گوشت قرمز وجود ندارد.1398/11/11
00:27:48
5.0 / 5
5112
تگهای خبر: شهروند , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
خرید زندگی