خرید زندگی
سازمان هواشناسی اعلام كرد؛

تداوم بارش برف تا فردا شب

تداوم بارش برف تا فردا شب

به گزارش خرید زندگی سازمان هواشناسی اعلام نموده بارش برف تا فردا شب ادامه دارد و همه استان های كشور به جز مناطق جنوب شرقی را فرا می گیرد. از روز دوشنبه سامانه بارشی تازه ای از غرب وارد كشور می شود.مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور در گفت و گو با خبرنگار مهر اعلام نمود: امروز در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های مركزی و شمالی زاگرس و بخش هایی از مركز كشور بارش برف و باران پیشبینی می شود. همینطور در سواحل مركزی و غربی دریای خزر بارش باران و در مناطقی از شمال شرق بارش پراكنده برف و باران رخ می دهد.
صادق ضیاییان اضافه كرد: فردا یكشنبه بارش به جز در جنوب شرق در سایر استان های كشور ادامه خواهد یافت. روز دوشنبه هم در شمال شرق، شرق و جنوب شرق بارش پراكنده برف و باران و در سواحل شمالی كشور بارش پراكنده باران رخ می دهد و این سامانه بارشی از اواخر وقت دوشنبه از مرزهای شرقی كشور خارج می شود اما از بعدازظهر دوشنبه سامانه بارشی دیگری از غرب و شمال غرب وارد كشور شده و بارش پراكنده برف و باران در این مناطق شروع می شود.
به گفته وی طی سه روز آینده در شرق و جنوب شرق كشور وزش باد شدید پیشبینی شده همینطور از اواخر وقت امروز شنبه و طی روز یكشنبه غرب دریای خزر و روز دوشنبه خلیج فارس مواج است.
هوای تهران امشب ابری و مه آلود در بعضی ساعات بارش برف، فردا ابری و مه آلود در بعضی ساعات بارش برف و باران و روز دوشنبه نیمه ابری گاهی افزایش ابر و بارش پراكنده و وزش باد پیشبینی شده است.
دمای هوای پایتخت فردا در سردترین ساعات به صفر درجه سانتیگراد خواهد رسید و اردبیل با دمای منفی ۶ درجه كه تا روز چهارشنبه به منهای ۱۰ سانتیگراد خواهد رسید سردترین مركز استان كشور است.

1398/10/28
14:49:13
5.0 / 5
4056
تگهای خبر: سازمان , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
خرید زندگی