خرید زندگی
در گزارش خرید زندگی مطرح شد

حضور هزار نفر ازاعضای سازمان جوانان هلال احمر درمراسم روز گذشته تهران

حضور هزار نفر ازاعضای سازمان جوانان هلال احمر درمراسم روز گذشته تهران

به گزارش خرید زندگی سرپرست سازمان جوانان هلال احمر از حضور قریب به هزار نفر از اعضای سازمان جوانان هلال احمر در مراسم خاكسپاری روز گذشته تهران برای امداد رسانی به مردم اطلاع داد.رضا بامدادان اصل در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره جزئیات امدادرسانی در مراسم روز گذشته تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی در تهران اظهار داشت: روز گذشته قریب به هزار نفر از اعضای سازمان جوانان هلال احمر برای خدمت رسانی به هموطنان در مراسم خاكسپاری حضور داشتند.
وی اضافه كرد: برخی از این اعضا به صورت ۵۰ تیم دو نفره سحاب (تیم های ارائه دهنده خدمات امدادی و بشر دوستانه) در بین جمعیت حضور داشتند و به هموطنان امدادرسانی می كردند.
وی با اشاره به اینكه سازمان جوانان در مراسم روز گذشته وظیفه هماهنگی میان تیم های امدادی و داوطلبان را داشت، اشاره كرد: بطور كلی اعضای سازمان جوانان با حضور در جمعیت هموطنان تشییع كننده به انجام اقدامات امدادی پیشگیرانه و خدمات رسانی به مردم در صورت بروز هرگونه حوادث ناشی از ازدحام جمعیت پرداختند.
سرپرست سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به اینكه خوشبختانه تلفات چشم گیری در مراسم روز گذشته نداشتیم، اظهار داشت: هم اكنون تعداد خدمات ارائه شده را برآورد نكرده ایم اما خوشبختانه تلفات چندانی در مراسم نداشتیم و اغلب حوادث، از حال رفتگی افراد به سبب ازدحام جمعیت بود.
وی از حضور ۱۲۰۰ نفر از اعضای سازمان امداد و نجات در مراسم روز گذشته سخن گفت و عنوان كرد: نیروهای امداد و نجات نیز با حضور در پایگاه های هلال احمر به ارائه خدمات درمانی و امدادی به هموطنان پرداختند.
بامداد اصل تصریح كرد: نیروهای سازمان جوانان در مراسم خاكسپاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرهای خوزستان، قم و كرمان نیز حضور داشتند و به امداد رسانی پرداختند. هم اكنون نیز اعضای سازمان با حضور در كرمان در حال خدمت رسانی به هموطنان لطمه دیده هستند.


1398/10/17
16:39:45
5.0 / 5
3915
تگهای خبر: خدمات , خدمت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
خرید زندگی