خرید زندگی
شهردار منطقه ۶ خبر داد

دانشگاه تهران آماده مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

دانشگاه تهران آماده مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش خرید زندگی تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران با تشریح اقدامات شهرداری منطقه، از آماده باش نیروها برای میزبانی باشكوه از عزاداران مراسم وداع با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در دانشگاه تهران اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا و بنابر اعلام شهرنوشت، تورج فرهادی با اشاره به اینكه پرچم های بلند سطح منطقه هم به رنگ مشكی درآمده است اظهار داشت: طی هماهنگی با ستاد اقامه نماز، مسؤلان دانشگاه تهران، نیروی انتظامی، پلیس راهور و اورژانس آماده برگزاری با شكوه مراسم هستیم. چاپ یا نصب بنر، نصب تعداد ۵۰ پایه پرتابل، ایجاد ۶هزار متر ریسه های مشكی در میادین فردوسی، انقلاب، ولیعصر (عج)، فاطمی و اسدآبادی از اقدامات شهرداری منطقه برای این مراسم است.
وی بیان نمود: در ساختمان های مركزی، شماره ۲ و ۴ و كلیه ساختمان های نواحی ریسه ها و پارچه های مشكی نصب شده است. همینطور در ۲۰ نقطه از عرشه های پل های عابر پیاده و سواره رو، پرچم های الوان حذف و پرچم های مشكی جایگزین شده است.
فرهادی با اشاره به نظافت و پاكسازی محل برگزاری مراسم در حین و پس از مراسم توسط نیروهای منطقه ۶، اضافه كرد: ۵۰۰ نیروی كارگری در طول محدوده جغرافیایی منطقه ۶ حد فاصل چهارراه ولیعصر تا نواب و حدود ۸۰ دستگاه ماشین آلات و ادوات مكانیزه شامل جارو، واتر جت و خاور به كار گرفته شده و در طول مسیر برای جمع آوری مازاد رفت و روب مشغول فعالیت هستند. در محور هم كلیه عوامل فضای سبز با عنایت به تراكم جمعیت در مراسم خاكسپاری، هرس شاخه های مزاحم و مشكل ساز را انجام دادند.
شهردار منطقه ۶ با تاكید بر هرچه با شكوه تر برگزار شدن این مراسم در دانشگاه تهران، اظهار نمود: از روز گذشته تعداد ۱۰۰ نیرو در محوطه دانشگاه تهران همراه با ادوات مخصوص مانند جاروی مكانیزه و ۴ دستگاه خاور حضور دارند تا محیط پیرامونی محل برگزاری نماز و محوطه و خیابان های اطراف دانشگاه تهران را نظافت كنند. علاوه بر این در جایگاه برگزاری نماز اقدامات دیگری مانند آماده سازی محوطه جایگاه نماز و اطراف دانشگاه تهران، رنگ آمیزی جداول، شستشوی نرده های محوطه جایگاه نماز، پاكسازی و واكاری چمن های اطراف دانشگاه تهران انجام شده است.1398/10/15
19:51:46
5.0 / 5
4213
تگهای خبر: پلیس , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
خرید زندگی