خرید زندگی
در حاشیه بازدید حناچی و ربیعی از موسسه های خیریه رعد و بهشت امام رضا (ع) مطرح شد

پیشنهاد معلولان به حناچی برای مشاركت در مناسب سازی معابر

پیشنهاد معلولان به حناچی برای مشاركت در مناسب سازی معابر

خرید زندگی: در حاشیه بازدید شهردار تهران و سخنگوی دولت از موسسه های خیریه رعد و بهشت امام رضا (ع)، افراد دارای معلولیت پیشنهاد دادند كه حاضر هستند در مناسب سازی معابر و مكان های عمومی به شهرداری كمك كنند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، پیروز حناچی بعدازظهر امروز و بعد از بازدید از مؤسسه آموزشی و نیكوكاری رعد در منطقه۲، به همراه علی ربیعی سخنگوی دولت از مؤسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) نیز بازدید به عمل آورد كه در كنار توان بخشی و كمك به ۱۵۰ كودك و ۱۵۰ سالمند، درحال تجهیز به امكانات رفاهی و درمانی پیشرفته برای خدمت رسانی به افراد بدون سرپرست و دارای معلولیت است.
حناچی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: امروز از چند مجموعه خیریه و نیكوكاری بازدید كردیم تا در جریان فعالیت هایشان قرار بگیریم؛ سوژه اصلی موسسه نیكوكاری رعد در منطقه۲ توانمندسازی بود كه با اقداماتشان آشنا شدیم و مشكلاتی هم با شهرداری داشتند كه كمك كردیم تا به نتیجه برسند.
وی افزود: موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) نیز یكی از مؤسسات معروف كمك به مددجویان است و مشكلاتی برای افتتاح دارند كه ان شاءالله برای حل آنها هم اقدام می نماییم.
طبق گزارش سایت شهرنوشت، شهردار تهران اشاره كرد: در منطقه ۲ افراد دارای معلولیت پیشنهاد دادند كه حاضر هستند در مناسب سازی معابر و مكان های عمومی به شهرداری كمك كنند؛ شهردار منطقه۲ نیز از این مساله استقبال كرد و قرار شد از این فرصت به بهترین شكل استفاده گردد. منطقه۲ نیز در همكاری میان مدیریت شهری و دوستان دارای معلولیت در مناسب سازی، بعنوان منطقه پایلوت در نظر گرفته شد.1398/09/15
21:41:53
5.0 / 5
4647
تگهای خبر: آموزش , خدمت , خیریه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
خرید زندگی