خرید زندگی

اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی ۲ روز در بهارستان

اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی ۲ روز در بهارستان

به گزارش خرید زندگی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی دو روز در این شهرستان همزمان با تشدید آلودگی هوای تهران اطلاع داد.شیدا اكار در گفتگو با ایسنا از كنترل و نظارت بر وضعیت زیست محیطی شهرستان بهارستان طی ۹ مرحله گشت و پایش زیست محیطی در شرایط اضطرار آلودگی هوا اطلاع داد.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان بر ضرورت نظارت و كنترل بیشتر بر وضعیت زیست محیطی شهرستان بهارستان و برخورد با فعالیتهای آلاینده احتمالی توسط افراد سودجو در شرایط اضطرار آلودگی هوا تصریح كرد.

وی با اشاره به اینكه یكی از موارد ضایعات سوزی در شهرستان بهارستان به علت حجم زیاد، با همكاری آتش نشانی اطفاء شد، اظهار داشت: با عنایت به اینكه عاملان دو مورد از پسماندسوزی ها شناسایی شدند، با واحدهای متخلف برخورد و اخطاریه محیط زیستی ابلاغ گردید.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان به توقف فعالیت آلاینده سه واحد ریخته گری، نورد و سند بلاست بر مبنای مصوبات كارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا اشاره و اظهار نمود: با واحدهای صنعتی كه بدون كنترل آلایندگی و تمهیدات زیست محیطی فعالیت كنند، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینكه طی گشت و پایش های انجام شده از تخلیه پسماند بتن توسط یك دستگاه بونكر متعلق به یكی از واحدهای تولید بتن شهرستان های مجاور جلوگیری به عمل آمد، اظهار داشت: كارشناسان این اداره با مشاهده تخلیه پسماند بتن توسط بونكر حمل بتن در حاشیه جاده حوزه استحفاظی شهرستان بهارستان كه متعلق به یكی از واحدهای خارج از شهرستان بود، ضمن پیشگیری از ادامه تخلف و ایجاد آلودگی زیست محیطی، مدارك راننده خودروی واحد متخلف را جهت انجام مراحل قانونی ضبط كردند و پیگیری ها و برخورد قانونی با واحد خاطی انجام می شود.

به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، پیش از این سعید محمودی - مدیركل محیط زیست استان تهران - ضمن اشاره به اینكه «ضایعات سوزی» یكی از معضلات زیست محیطی جنوب استان تهران است، اظهار داشته بود: برای مقابله با این اقدام و شناسایی كامل این نقاط تیم های پایش شبانه در جنوب استان تهران تشكیل شده است.
1398/09/14
21:29:20
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: تولید , جاده , صنعت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
خرید زندگی