خرید زندگی
آیت الله رئیسی در فرودگاه اصفهان:

۲۳ هیئت قضایی به شهرستاهای مختلف استان اصفهان اعزام شدند

۲۳ هیئت قضایی به شهرستاهای مختلف استان اصفهان اعزام شدند

به گزارش خرید زندگی رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: در امتداد بررسی مسایل قضایی و سازمانهای وابسته، 23 هیئت قضایی به شهرستانهای مختلف استان اصفهان اعزام شده اند.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، آیت الله ابراهیم رئیسی بعداز ظهر چهارشنبه بعد از ورود به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: توفیق حضور در استان اصفهان بعنوان استان شهید پرور و در بین مردم فهیم و با بصیرت، ساعی و مجاهد استان اصفهان افتخاری برای من و همكارانم شمرده می شود.
اصفهان در طول تاریخ جلوه علم و دین، فرهنگ و هنر و جهاد واجتهاد بوده است
وی با اشاره به اینكه اصفهان در طول تاریخ همیشه جلوه علم و دین، فرهنگ و هنر و جهاد واجتهاد بوده است، اشاره كرد: از جلوه های مهم مردم این استان بصیرت، زمان شناسی و شهید پروری آنهاست و توفیقی است كه امروز بنده و همكارانم در جمع مردم این استان و مردم و مدیران زحمت كش استان اصفهان ونماینده ولی فقیه، عوامل و فرهیختگان استان اصفهان هستیم.
رئیس قوه قضائیه اشاره كرد: اصفهان از استانهای بزرگ كشور است كه فعالیتهایی كه در انجام می شود، برای رشد پیشرفت كشور از اهمیت خاصی برخوردارست.
اصفهان قطب كشاورزی، صنعت و هنر است
وی افزود: اصفهان قطب كشاورزی، صنعت و هنر است و مسایل آن بعنوان یكی از مهم ترین قطب های فعالیت در كشور قابل توجه است.
آیت الله رئیسی وی با اشاره به برنامه های مختلف سفر خود به استان اصفهان اظهار داشت: در امتداد بررسی مسایل قضایی و سازمانهای وابسته ۲۳ هیئت قضایی به شهرستانهای مختلف این استان اعزام شده اند.
وی اشاره كرد: در طول این دو روز نشستی با فرهیختگان، دانشگاهیان، نشست با علما و حوزیان، مدیران زحمتكش استان اصفهان داشته و در شورای اداری استان اصفهان نیز حضور خواهم داشت و گزارشات مختلف را از مسئولان در این شورا دریافت خواهیم كرد.
بررسی مسایل ادارای و قضایی استان
رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: در مجموع هدف از سفر به استان اصفهان بررسی مسایل ادارای و قضایی استان بعنوان شهر قضاوت و آنچه مربوط به قوه قضاییه است بعنوان شهر نظارت خواهد بود و از نظرات مدیران استان ومسئولان امنیتی و انتظامی نیز در طول جلسات بهره مند می شویم.


منبع:

1398/09/13
23:53:58
5.0 / 5
4127
تگهای خبر: امنیت , سازمان , سفر , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی