خرید زندگی
سازمان هواشناسی اعلام كرد؛

بارندگی از امشب

بارندگی از امشب

به گزارش خرید زندگی سازمان هواشناسی اعلام نموده یك سامانه بارشی از اواخر وقت امروز وارد كشور می شود اما شنبه و یكشنبه غالب مناطق كشور جوی آرام خواهند داشت.مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام نمود: از اواخر وقت امروز سامانه ای بارشی به كشور وارد می شود كه طی سه روز پیش رو تا جمعه عموما بارش باران به دنبال خواهد داشت ولی در مناطق سردسیر و همینطور مناطق مرتفع، بارش به صورت برق یا تركیب برف و باران خواهد بود.
بر همین اساس علاوه بر بهبود تدریجی كیفیت هوا در شمال غرب، در بعضی نقاط استانهای واقع در شمال غرب و غرب بارش باران و برف و وزش باد پیشبینی می شود.
صادق ضیائیان اضافه كرد: فردا پنجشنبه علاوه بر این مناطق، نقاط واقع در ارتفاعات و دامنه های البرز مركزی در استانهای قزوین، البرز و تهران بارش باران و برف و وزش باد و در مناطقی از جنوب غرب كشور مثل استان ایلام، خوزستان و غرب خلیج فارس رگبار باران و رعد و برق و وزش باد پیشبینی می شود.
به گفته وی شدت بارش ها فردا در جنوب آذربایجان غربی، غرب كردستان و شمال غرب استان كرمانشاه خواهد بود.
وی اضافه كرد: از سحرگاه جمعه به تدریج از شدت آلودگی هوا در تهران، كرج، اراك، قم و اصفهان كم می شود و روز جمعه بارش در بعضی نقاط شمال غرب، غرب، جنوب غرب، غرب خلیج فارس و ارتفاعات زاگرس مركزی پیشبینی می شود اما روز شنبه و یكشنبه در اغلب نقاط كشور جوی آرام حاكم خواهد بود.
هویا تهران امشب و فردا كمی ابری، غبارآلود، به تدریج افزایش ابر و فردا پنجشنبه احتمال بارش پیشبینی شده و بیشترین و كمترین دمای هوای پایتخت فردا به ترتیب ۱۱ و ۵ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

1398/09/06
16:30:23
5.0 / 5
4250
تگهای خبر: آرام , سازمان , كیفیت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
خرید زندگی