خرید زندگی
استاندار تهران تصریح كرد:

كاهش قیمت گوجه فرنگی در ایام آینده

كاهش قیمت گوجه فرنگی در ایام آینده

به گزارش خرید زندگی استاندار تهران با اشاره به رسیدن محصول گوجه فرنگی مناطق گرمسیری به بازار از كاهش قیمت این كالا ظرف روزهای آینده اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در پنجمین جلسه ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز، اظهار داشت: وضعیت وانت بارهای برون شهری با مسائلی مواجه می باشد. یكی آنكه ظاهرا اینها نمی خواهند تن به قانون و نظم و انضباط بدهند. بدون شك ما باید حرف های به حق آنها را بشنویم و پیگیری نماییم و از جانب مقابل همه آنها باید توقعات ما را هم اجرا كنند. هم اكنون اسنپ و تپسی مشوق هایی در نظر گرفتند و سایر صنوف هم پای كار آمدند بنابراین وانت بارها هم باید همكاری كنند و قانون را اجرا كنند.
وی افزود: وانت بارها باید كارت های هوشمند را تحویل بگیرند و بارنامه دریافت نمایند. این قانون و ضوابط است. باید مشخص باشد چه باری حمل می كنند و از كجا به كجا می برند؟ در مورد این موارد باید نظارت و كنترل دقیق صورت بگیرد.
استاندار تهران تصریح كرد: آثار ناشی از افزایش قیمت سوخت نباید سبب گرانی سایر كالاها شود چون كه مردم قادر به تحمل فشار این گرانی ها نیستند.
وی با اشاره به گزارش های ستاد تنظیم بازار استان تهران اظهار داشت: در ایام اخیر كالاهایی همچون گوجه فرنگی، برنج هندی و آهن آلات افزایش قیمت داشتند اما سایر اقلام قیمت هایشان به خوبی كنترل شد. علت افزایش قیمت گوجه فرنگی هم اتمام این محصول در مناطق سردسیر بود و اینكه محصول گوجه فرنگی مناطق گرمسیر هم هنوز به بازار نرسیده اما ظاهرا امروز این مشكل حل شده و شاهد كاهش قیمت گوجه فرنگی خواهیم بود.
وی افزود: هم اكنون تناسبی میان افزایش قیمت بنزین و قیمت وانت بارها وجود ندارد و تا سه برابر قیمت های حمل و نقل خویش را افزایش داده اند و كرایه ها تا ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا كرد بنابراین باید قوانین و ضوابط به درستی در این عرصه اجرایی شود و پایش لازم بر روی آنها صورت بگیرد.
وی افزود: بطور قطع با عرضه كالای برنج و آهن آلات در ایام اخیر شاهد كاهش قیمت این دو كالا هم خواهیم بود و در راه نظارت و پایش با جدیت عمل خواهیم كرد تا به وعده ای كه به مردم داده ایم در مورد پیشگیری از افزایش قیمت كالاها موفق عمل نماییم.1398/09/05
20:45:29
5.0 / 5
4542
تگهای خبر: كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
خرید زندگی