خرید زندگی

هوای تهران برای حساس ها ناسالم می باشد

هوای تهران برای حساس ها ناسالم می باشد

به گزارش خرید زندگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت درحال حاضر در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و پیشبینی می شود كه هوای نامطلوب در پایتخت تا فردا (۳ آذر) تداوم داشته باشد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران، با برقراری جوی نسبتاً پایدار و آسمان نیمه ابری طی بامداد امروز (۲ آذر) و همزمان با آغاز تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزوده می شود و كیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

با تداوم این وضعیت جوی، طی امروز شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و در بعضی مناطق پرتردد وضعیت كیفیت هوا شرایط نامطلوب خواهند داشت. در اواخر وقت امروز (۲ آذر) با افزایش حجم ترافیك شبانگاهی و رشد ابرناكی و عدم وزش باد مؤثر بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و در اغلب مناطق پایتخت وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار می شود.

این روند تا بامداد فردا (۳ آذر) ادامه دارد و انباشت آلاینده ها و افزایش تردد خودرو ها در اولین ساعات روز، افزایش غلظت ذرات معلق نسبت به روز گذشته را به دنبال دارد همینطور در بعضی مناطق وضعیت نامطلوب كیفیت هوا برقرار می شود.

فردا همینطور كاهش دما و كاهش سرعت باد سبب انباشت آلاینده ها خواهد شد و در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی در بیشتر مناطق پایتخت برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا دور از انتظار نیست.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۱۱۳ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان پایتخت هم با میانگین ۱۰۹ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/09/03
10:01:57
5.0 / 5
4162
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
خرید زندگی