خرید زندگی
رئیس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خبر داد

لغو طرح تعریض محورهای ولیعصر، شوش و وحدت اسلامی

لغو طرح تعریض محورهای ولیعصر، شوش و وحدت اسلامی

خرید زندگی: رئیس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از لغو طرح تعریض محورهای ولیعصر (عج)، وحدت اسلامی و شوش در كمیسیون ماده ۵ شهرداری تهران اطلاع داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محمد سالاری در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در تذكری با اشاره به مصوبه روز گذشته كمیسیون ماده ۵ اظهار داشت: از آنجایی كه رویكرد كمیسیون ماده ۵ از صرف درآمدزایی و بارگذاری به رویكردهای كیفی سازی سوق پیدا كرده روز گذشته طرح تعریض محور ولیعصر از میدان راه آهن تا خیابان نوفل لوشاتو به طول چهار كیلومتر كه راسته تاریخی و میراثی است، لغو شد. با عنایت به مطالعاتی كه در این خصوص انجام شده ضرورتی برای تحقق طرح تعریض وجود نداشت. ضمن اینكه در این طرح باید درختان چناری كه در این راسته وجود داشت جابه جا می شد.
وی ادامه داد: قرار بود محور حافظ، وحدت اسلامی حد فاصل خیابان انقلاب تا خیابان شوش به طول ۷.۴ كیلومتر كه از قدیمی ترین خیابان های تهران است در محدوده تهران ناصری طرح تعریض در آن پیاده سازی شود كه در جهت رویكرد انسان محوری طرح تعریض این محدوده هم لغو شد.
سالاری تاكید كرد: محور شوش در حوزه جنوبی حصار ناصری هم قرار بود مطابق طرح تفصیلی از ۳۰ متر به ۴۵ متر برسد كه این طرح هم در جلسه روز گذشته كمیسیون ماده ۵ لغو شد. همینطور طرح ارتقای كیفی میادین ولیعصر (عج) و نبوت هم به تصویب این كمیسیون رسید.1398/08/29
10:20:36
5.0 / 5
4130
تگهای خبر: شهرداری , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
خرید زندگی