خرید زندگی

سرقت تلفن همراه بیماران توسط سارق زن بیمارستان های شمال پایتخت

سرقت تلفن همراه بیماران توسط سارق زن بیمارستان های شمال پایتخت

خرید زندگی: رئیس كلانتری 145 ونك از دستگیری سارق زنی آگاهی داد كه نسبت به سرقت تلفن های شهروندان در بیمارستان ها اقدام می كرد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سرهنگ حسین مهرعلیان رئیس كلانتری ۱۴۵ ونك اظهار داشت: خانم ۴۵ ساله ای كه ساكن یكی از محلات در جنوب پایتخت است با آمدن به بیمارستان های شمال تهران مبادرت به سرقت تلفن همراه بیماران می كرده است. وی ادامه داد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه در بیمارستان های محدوده ونك، ماموران كلانتری ۱۴۵ با بدست آوردن تصویر متهمه، آنرا در اختیار انتظامات بیمارستان های محدوده كلانتری قرار دادند تا شناسایی سارق به راحتی صورت گیرد. سرهنگ مهرعلیان اشاره كرد: بامداد امروز سارق با مراجعه به یكی از بیمارستان های محدوده ونك توسط انتظامات این مركز درمانی شناسایی شد و بعد از هماهنگی صورت گرفته با كلانتری ۱۴۵ و با حضور ماموران در محل مورد نظر، متهمه دستگیر شد. وی ادامه داد: با بررسی سوابق متهمه، مشخص شد كه او سابقه دار بوده و در گذشته نیز مبادرت به سرقت تلفن همراه بیماران در بیمارستان های پایتخت می كرده و مدت ۳ ماه در زندان به سر برده است. رئیس كلانتری ۱۴۵ ونك اظهار داشت: متهمه با گذشت یك ماه و نیم از آزادیش مجدد مبادرت به سرقت در بیمارستان ها كرده و تلفن های همراه بیماران سرقت می كند.

بگفته سرهنگ مهرعلیان پرونده متهمه به جرم سرقت تلفن همراه از بیماران بیمارستان های پایتخت تشكیل و به همراه وی به مرجع قضایی ارجاع شده است.


منبع:

1398/07/23
15:10:18
5.0 / 5
4653
تگهای خبر: سرقت , شهروند , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
خرید زندگی